50 aranżacji łazienek - Top projekty i najpiękniejsze produkty | IH - Internity Home

50 aranżacji łazienek – Top projekty i najpiękniejsze produkty

Łazienka dobrze zaprojektowana to przede wszystkim funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni i minimalizm form oraz odpowiedni dobór kolorów.  Od wielu sezonów niezmiennie modne są odcienie bieli i szarości, beton, kamień i drewno, kolor zielony, niebieski i róż, kabiny prysznicowe bez tradycyjnego brodzika oraz popularna od lat podwieszana kolorowa ceramika.

Zaplanowanie i urządzenie łazienki to wyzwanie, szczególnie jeśli zależy nam na wygodzie i podążaniu za najnowszymi trendami. Jak do każdej inwestycji, trzeba się do tego przygotować. Oczywiście, najwygodniej do zaprojektowania tej przestrzeni zatrudnić architekta wnętrz lub skorzystać ze wyspecjalizowanej załogi Internity Home. W przypadku, gdy pomagają nam w urządzeniu całego domu, łazience poświęcą nieco więcej czasu i uwagi – pomieszczenie to jest bowiem, poza kuchnią, najbardziej wymagające.

Jeżeli samodzielnie zamierzamy zaaranżować przestrzeń, poszukajmy inspiracji na stronach internetowych producentów wyposażenia łazienkowego. Przejrzenie trendów i oferty rynkowej pozwoli nam sprecyzować oczekiwania, a to jest najważniejsze.

Projektowanie należy zacząć od podjęcia decyzji, jakie sprzęty w łazience mają się znaleźć i gdzie je zamontować. Taki wstępny plan zawiera każdy projekt domu. Nierzadko jednak lokalizacja ustalona na etapie projektowania budynku nie do końca okazuje się właściwa po przymiarkach w gotowym już wnętrzu.

Jeśli jesteście przed planowaniem zakupów, wyborem i projektem – zapraszamy Was do  salonów Internity Home z wyposażeniem wnętrz w Warszawie, Krakowie i Łodzi!

Proj. Maka Studio, Fot.: Fotomohito
Projekt łazienki Anna Koszela Architekt
Łazienka projekt Ivan Leskov
Szara łazienka | proj. Studio Projekt, zdj. Fotomohito
Szara łazienka | proj. Studio Projekt, zdj. Fotomohito
Łazienka z marmurowymi płytkami | proj. Hamak, zdj. Tom Kurek
Łazienka z marmurowymi płytkami | proj. Hamak, zdj. Tom Kurek
Róż w betonie
Łazienka | Dom w Beskidach

POCO DESIGN -
POCO DESIGN –

CHCESZ URZĄDZIĆ MIESZKANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW PROJEKT:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Sylwia Matusiak

  Specjalista // Podłogi drewniane
  ×