Czarna umywalka w łazience | HushLab - marka, którą wybierają architekci

Czarna umywalka w łazience | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Czarna umywalka w łazience to prawdziwy hit wnętrz. W ofercie polskiej marki HushLab, której produkty są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home, znajduje się wiele zróżnicowanych modeli charakteryzujących się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Różnorodność form otwiera ogrom możliwości aranżacyjnych. Przykładem jest łazienka z czarną umywalką Cloud marki HushLab zaprojektowana przez pracownię Kreska Studio Projektowanie Wnętrz w klimacie loft urban jungle.

 

 

Czarna umywalka w łazience w stylu loft urban jungle

Architekci z Kreska Studio Projektowanie Wnętrz zdecydowali się na umywalkę nablatową w czarnym wykończeniu. Model Cloud to wyrazisty element aranżacji, dlatego tak dobrze wygląda we wnętrzach urządzonych w industrialnym klimacie. Jej obłe kształty nieco łagodzą surowy charakter projektu. Wraz z płytkami w roślinny wzór tworzą atmosferę relaksu.

Aby aranżacja była jeszcze bardziej spójna, miska wc jest w tym samym wykończeniu kolorystycznym, co umywalka. Projektanci postawili na model Calm, również od HushLab.  ,,Kropką nad i” jest czarna armatura. Jej design idealnie wpisuje się w koncept loftowej łazienki.

 

Marzyliśmy, aby stworzyć łazienkę, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Punktem wyjścia do tego projektu były płytki w botanicznym klimacie marki 41zero42 oraz czarna ceramika od Hushlab. Reszta materiałów miała współtworzyć aranżację. Klienci przystali na naszą propozycję z wielkim entuzjazmem.

Architekci z pracowni Kreska Studio Projektowanie Wnętrz

 

czarna umywalka hushlab

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >>

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków