Luksusowa łazienka z wanną wolnostojącą | HushLab - marka, którą wybierają architekci

Luksusowa łazienka z wanną wolnostojącą | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Zaprojektować wnętrze, które będzie jednocześnie przytulne oraz prestiżem dorówna historycznemu pięknu, nie jest łatwo. Jednak w tym przypadku efekt ten udało się osiągnąć w stu procentach. Architekt wnętrz Paula Stachowiak postawiła na włoskie i polskie wzornictwo. Centrum tego niewielkiego salonu kąpielowego stanowi wanna wolnostojąca Bowls polskiej marki HushLab, która jest dostępna w showroomach z Grupy Internity Home.

 

Łazienka zaprezentowana w dzisiejszym wpisie jest częścią projektu mieszkania w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Poznania. Cały projekt można obejrzeć w portfolio architektki >>

 

łazienka z wanną wolnostojącą
proj. Paula Stachowiak Studio

 

Łazienka w wanną wolnostojącą | Luksus w klimacie spa 

Wanna wolnostojąca, płytki imitujące marmur i złota armatura – te elementy razem stworzyły niezwykle luksusową przestrzeń. Stonowana kolorystyka, którą dodatkowo ociepla drewno w dębowym odcieniu, sprawia że wnętrze otula przytulną aurą oraz przybliża nas do wartości ponadczasowej, jaką jest życie w bliskości z naturą. 

Zastosowane sztukaterie nawiązują do stylu paryskich kamienic. Aby jednak nie przesadzić, aranżację harmonizuje minimalistyczny grzejnik Fat Vertical od HushLab a także prosta w formie oprawa wisząca marki Kaspa. 

 

Na poznańskim Łazarzu trwa rewitalizacja kamienicy przy ulicy Chełmońskiego 10, zabytku urbanistycznego Poznania: Johow-Gelände, Terenu Johowa. Ta łazienka znajduje się w jednym z mieszkań tej kamienicy. Wykorzystałam w niej dobre jakościowo materiały i dużo polskiego wzornictwa.

Paula Stachowiak Studio

 

łazienka z wanną wolnostojącą

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków