Tapeta w łazience? Challenge przyjęty!
Łazienka z wanną i prysznicem - najlepsze projekty

Tapeta w łazience? Challenge przyjęty!

Wiecie co świadczy o naprawdę wysokiej jakości produktu? Nie tylko przepiękne, ponadczasowe wzornictwo… i nie tylko uniwersalny design… chodzi przede wszystkim o fakt, że odpowiadają na naprawdę zróżnicowane potrzeby klientów. Dajmy na to, jeśli ktoś miałby ochotę na zainstalowanie tapety pod prysznicem, albo na ścianie nad blatem w kuchni, dlaczego brak odpowiedniego na rynku produktu miałby ograniczać twórczą kreatywność? Z jednej strony nie zgadzamy się na zaspokajanie tej potrzeby „bylejakością”, która w rzeczy samej odnosi się do tapet, które tylko udają wodoodporne lub w ogóle „olanie” sprawy i zastosowanie pierwszej lepszej tapety (wtedy happy endu nie będzie), ani też na ograniczenia, które fundują nam producenci niepotrafiący podejmować wyzwań. Inaczej było w przypadku włoskiej marki Wall & Deco, która już od kilku lat może poszczycić się kolekcją tapet stworzonych do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. Zobaczcie przepiękne propozycje. 

 

 

Na tapecie coś naprawdę dobrego

Tapety w łazience, w dobie ogromnego zaawansowania technologicznego, nie są żadnym wyzwaniem. Tym samym stają się godną alternatywą popularnych płytek, dlatego coraz częściej możemy je spotkać w projektach wnętrz.

 

Obejrzyj wyselekcjonowane tapety, które są dostępne w naszych showroomach 

 

Tapeta w łazience wg projektu Finchstudio
Tapeta w łazience wg projektu Finchstudio
tapeta w łazience
Proj.: Na Antresoli; Fot.: Agata Piątkowska Fotograf

 

Wodoodporne tapety z linii Wet System od Wall & Deco

Wodoodporne tapety od Wall & Deco, dzięki specjalnej technologii produkcji radzą sobie ze specyficznym mikroklimatem panującym w łazience. Innowacyjna technologia wykonania nadruku oraz dodatkowa powłoka ochronna zabezpiecza włókno tapety przed wilgocią i strumieniem wody. 

Tapety z serii Wet System składają się z gruntu, specjalnego kleju montażowego, włókien technicznych i powłoki zabezpieczającej. Dzięki temu są odpowiednie do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach oraz mamy pewność, że przetrwają bez szwanku nawet przy bezpośrednim kontakcie z wodą, dlatego śmiało możemy je stosować przy basenie, nad wanną, pod prysznicem czy w kuchni nad blatem.

 

Industrialna tapeta do loftowego wnętrza

 

 

Dekoracja, która intryguje

Tapety w łazience czy kuchni, dzięki temu że rzadko możemy je tam spotkać stwarzają intrygującą i nieoczywistą aranżację. Natomiast dostępne wzory otwierają przed nami zupełnie nowe możliwości w projektowaniu unikatowych przestrzeni na światowym poziomie.

Jednym z ciekawszych pomysłów na zastosowanie tapety w łazience, jest aplikacja wzoru na suficie. Jak udowadniają projekty architektów, efekt za każdym razem jest spektakularny.

 

Te tapety to prawdziwe dzieła sztuki! Zobaczcie najnowszą kolekcję Wall & Deco

 

proj. Małgorzata Niedzielska
proj. Małgorzata Niedzielska
proj. WZ Studio
proj. WZ Studio
tapeta w łazience
proj. Manaza

 

Poszukujesz idealnej tapety do wnętrza? Odwiedź nasz showroom lub skontaktuj się z naszym specjalistą.

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Projekt granatowej łazienki z tapetą
  Projekt granatowej łazienki z tapetą

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków