Trend alert: designerska armatura do ponadczasowych wnętrz
proj. mo.studio | fot. ot.fotografia

Trend alert: designerska armatura do ponadczasowych wnętrz

Aranżacja wnętrza to, jak każda inna dziedzina sztuki, umiejętność dodawania i odejmowania, tak aby suma równała się pełnej harmonii. Nie ma tu miejsca na przypadki i błędy, bo nawet jeśli na początku nie zauważmy niedociągnięcia, wszystko zweryfikuje czas. Dlatego, wybierając poszczególne elementy wyposażenia, zwracajmy uwagę na jakość wykończenia, filozofię marki oraz design, który nie jest efektem tylko chwilowej mody, ale pełnego doświadczenia w kreowaniu ponadczasowych wnętrz.

 

 

Holistyczne podejście

Armatura Siena polskiej marki HushLab dostępna w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne to efekt naszego 30 – letniego doświadczenia w branży, dlatego produkty te są odpowiedzią na potrzeby wymagających i świadomych odbiorców. W kolekcji znajdziemy nie tylko najbardziej pożądane wykończenia, ale przede wszystkim baterie wymagane do kompletnego wyposażenia łazienki.

 

Nasi doradcy to ludzie pracujący z powołania, którzy dobierając poszczególne elementy wyposażenia, patrzą na projekt szerzej, a nie przez pryzmat oferowanego pojedynczego produktu.

 

 

Baterie łazienkowe w kolorze chromowanej czerni

Dziś przyjrzymy się bliżej bateriom łazienkowym w kolorze czarnego chromu szczotkowanego. Jest to wykończenie uzyskiwane w procesie galwanizacji z użyciem odpowiednio modyfikowanego chromu. Sprawdzona technologia sprawia, że produkty są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Jak przekonuje specjalista IH – Katarzyna Młynarczyk – armatura Siena w kolorze chromowanej czerni stanowi świetną alternatywę dla baterii w kolorze czarnym lub nikiel, bowiem jest zdecydowanie trwalsza i łatwiej utrzymać ją w czystości. – Idealnie nadają się zarówno do łazienek w stylu loftowym, jak i eleganckich salonów kąpielowych dodaje.

 

 

Aby stworzyć spójną aranżację wnętrza, należy zadbać, aby każdy jej element pasował do siebie. Dlatego w naszych Atelier, przygotowaliśmy w pełni wyposażoną i przystosowaną do kreatywnej pracy przestrzeń, gdzie każdego dnia architekci i klienci, wspólnie tworzą kolejne projekty. Światło w tej przestrzeni można dostosować i zmieniać w ramach różnych temperatur barwowych, co ma kolosalny wpływ na kolory produktów i ich spójność.

 

wzorcownia Internity Home
Wzorcownia Internity Home

 

W salonach z Grupy IH spełnisz marzenia o nowoczesnym i komfortowym wnętrzu. Napisz do naszego specjalisty:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków