Wanna wolnostojąca przyścienna - idealne rozwiązanie do wnętrz
Proj.: Patrycja Hernas Wnętrza

Wanna wolnostojąca przyścienna – idealne rozwiązanie do niewielkich wnętrz

Jedną z najlepszych form relaksu pod koniec dnia jest błoga, aromatyczna kąpiel. Możliwość stworzenia domowego spa daje nam dostępność na wyłączność prywatnego salonu kąpielowego, którego sercem jest wanna wolnostojąca. A co jeśli nasza łazienka nie przypomina pokoju kąpielowego? Do mniejszych wnętrz idealną propozycją jest wanna wolnostojąca przyścienna. Sprawdź plusy tego rozwiązania.

 

wanna wolnostojąca przyścienna
design: Fava Studio

 

Wanna wolnostojąca przyścienna to rozwiązanie luksusowe i praktyczne

Wanna wolnostojąca to produkt cieszący się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób ceniących komfortowe i efektowne rozwiązania. Jednak nie w każdym wnętrzu znajdzie się na nią miejsce. Modelem, który lepiej sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach jest wanna przyścienna. Dzięki temu, że łączy elementy wanny tradycyjnej i wolnostojącej, zachowuje luksusowy wygląd oraz praktyczne walory użytkowania. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że można ją umieścić bezpośrednio przy ścianie. Tym samym oszczędzamy miejsce w niewielkich przestrzeniach.

 

 

Wanna wolnostojąca przyścienna
proj. Dziurdzia Projekt, zdj. Martyna Rudnicka

 

Innym ważnym plusem jest łatwość w utrzymaniu czystości. Niestety, ale umiejscowienie standardowej wanny wolnostojącej maksymalnie najbliżej ściany skutkuje tym, że trudno nam dotrzeć szmatką w każdy zakamarek. W modelu przyściennym całkowicie pozbywamy się tego problemu.

 

 

Wanna przyścienna Empiric by IH Selection

Propozycją showroomów Internity Home są wanny z kolekcji Empiric wykonane z materiału doskonale utrzymującego temperaturę wody, przyjemnego i ciepłego w dotyku oraz o idealnie gładkiej powierzchni.

– Wanna przyścienna Empiric jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy niewielkich łazienek, marzących jednak o komfortowej wannie wolnostojącej. Filigranowe wymiary wanny Empiric pozwolą w pełni cieszyć się jej funkcjonalnością, równocześnie efektywnie wykorzystując powierzchnię pomieszczenia. Dzięki swojej strukturze jest odporna na plamy i uszkodzenia oraz niezwykle łatwa w czyszczeniu – przekonuje Katarzyna Młynarczyk – specjalista Internity Home.

 

,,Materiał, z którego wykonana jest wanna Empiric jest niezwykle gładki i przyjemny w kontakcie ze skórą. Dodatkowo pozwala na dłuższy relaks w wodzie, ponieważ utrzymuje ciepło o 32% dłużej niż wanny wykonane z innych materiałów”.

Katarzyna Młynarczyk (specjalista Internity Home)

 

wanna wolnostojąca przyścienna Empiric

Wanna wolnostojąca przyścienna
Wanna wolnostojąca przyścienna Empiric IH Selection w projekcie łazienki

Zapytaj // naszego eksperta

Klaudia Sychowicz

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków