WC z umywalką wolnostojącą | HushLab – marka, którą wybierają architekci

WC zazwyczaj nie imponuje wielkością metrażu. Jednak jesteśmy przekonani o tym, że nawet najmniejsze pomieszczenie może zachwycać wnętrzem. Wystarczy odpowiedni projekt – jak ten stworzony przez pracownię Qbatura Łódź. Wszystkie produkty wykorzystane w aranżacji pochodzą z oferty showroomów z Grupy Internity Home.

 

 

WC z umywalką wolnostojącą i botaniczną tapetą

Projekt ten zrywa z uniwersalnymi zasadami dotyczącymi aranżacji niewielkich wnętrz. Dominujące tu ciemne barwy tworzą niezwykle luksusową przestrzeń. Jej elegancki charakter podkreśla umywalka wolnostojąca o cylindrycznej formie. To model Run polskiej marki HushLab, dostępnej w showroomach IH. W tym samym piaskowym odcieniu jest miska wc Calm tego samego brandu. Biżuterią wnętrza jest złota bateria podtynkowa marki Axor a także sztukaterie Orac Decor będące nawiązaniem do klasycznych aranżacji.

Grafity i szarości wraz z płytkami na podłodze o metalizowanym wykończeniu podkreślają loftową estetykę. Wspaniałym patentem, który świetnie sprawdza się w aranżacji niewielkich toalet jest wykorzystanie charakternej tapety. W tym przypadku architekt Jakub Bartczak wybrał wzór Raven marki Arte dostępnej w naszych showroomach. Duże lustro nie tylko optycznie powiększa wnętrze, ale też dubluje piękny botaniczny ornament.

 

Projekt wc dla gości w założeniu miał być zaskakujący i nieszablonowy, dlatego postawiliśmy na miskę wc i umywalkę wolnostojącą marki HushLab w niespotykanym piaskowym kolorze – Qbatura Łódź

 

wc z umywalką wolnostojącą

 

Sprawdź adresy showroomów Internity Home >>

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków