Umywalki Alape - mistrzowskie rzemiosło z Niemiec

Umywalki Alape – mistrzowskie rzemiosło z Niemiec

Niemiecka marka Alape zajmuje się produkcją umywalek od 1896 roku. Brand wypracował metodę, w której wykorzystywana jest stal emaliowana – dająca wiele możliwości pod względem nadawania formy, jak i funkcji. Praca z materiałem kompozytowym składającym się ze stali tytanowej i emalii jest punktem wyjścia dla każdego projektu:

Dla nas stal szkliwiona jest idealnym materiałem – źródłem rozwoju, wyznacznikiem perfekcji, pionierskim kompasem oraz inspiracją. Uosabia moc przeciwieństw: rdzeń stalowy nadaje produktowi jego kształt, a szklana powłoka jego charakterystyczne właściwości, sprawiając, że ​​produkt jest trwały i niezawodnie utrzymuje kształt, nawet najdelikatniejszych krzywizn.

Umywalki Alape

Kolorowa ceramika do łazienki

Stworzone z miłością

Produkty Alape są wynikiem mistrzowskiego kunsztu: każda umywalka to indywidualna produkcja, wynik płynnej interakcji specjalistycznej produkcji ręcznej oraz zautomatyzowanych podprocesów. W znacznej mierze polega się tu na wiedzy pracowników: ich entuzjazm stale rozwija markę, a przy tym gwarantują doskonałe wyniki poprzez swoją kompetentną i sumienną pracę.

Umywalki Alape

Umywalki Alape

Umywalki Alape – kontekst projektu

Produkty marki Alape tworzone są z zachowaniem najwyższych wymagań projektowych oraz w kontekście współczesnej architektury. Zmieniające się wymagania dotyczące naszych przestrzeni mieszkalnych stanowią inspirację dla nowych koncepcji. Od wielu lat Alape z powodzeniem współpracuje z doskonałymi partnerami, działającymi w tych dziedzinach – wspólnie rozwijają produkt i ducha marki, badając nowe rozwiązania i procesy produkcyjne.

Salon kąpielowy inny niż wszystkie – 3 projekty łazienki od Under Studio

Umywalki Alape

Razem możemy stworzyć projekt łazienki – u nas zamówisz produkty Alape i wiele innych. Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków