Nasza wizytówka, pierwsze wow…..czyli jak urządzić funkcjonalnie przedpokój

Kwestii aranżacji przedpokoju poświęcamy z reguły niewiele czasu. A przecież to pierwsze pomieszczenie, które widzą nasi goście po wejściu do domu. Można powiedzieć, że przedpokój jest wizytówką naszego mieszkania, warto więc zadbać o jego wystrój i funkcjonalny charakter. Prezentujemy wam kilka pięknych aranżacji i stylowych produktów, których nie może zabraknąć w przedpokoju.

 

Przedpokój proj Mikołajska Studio

Przedpokój w mieszkaniu w kamienicy

Projekt Progetti

Najważniejszą rzeczą w przedpokoju jest oczywiście wieszak. Te w wersji wiszące zajmują niewiele miejsca i można je zamontować niemal w każdym miejscu w pomieszczeniu. Ich unikalne, często zabawne kształty sprawiają, że takie wieszaki i uchwyty staną się ciekawą i funkcjonalną dekoracją wnętrza.

Do wyboru mamy także wieszaki stojące, które, w zależności od budowy, pomieszczą większą ilość zimowych kurtek, płaszczy i szalików. Są oczywiście także wyjątkową dekoracją przedpokoju.

Marazzi kolekcja płytek drewnopodobnych Treverklife dostępne w Internity Home i Prodesigne

Pomysłowy wieszak i siedzisko w przedpokoju może odmienić całkowicie wnętrze!

Siedzisko w przedpokoju

Tapeta w przedpokoju

Sprawdź nasze tapety – cała oferta w showroomach – kliknij!

 

MEBLE DO MNIEJSZYCH I WIĘKSZYCH WNĘTRZ Wybór odpowiednich mebli do przedpokoju to nie lada wyzwanie. Muszą być przede wszystkim funkcjonalne ale także stylowe i pasujące do charakteru wnętrza. Szafki na buty, garderoby, konsole… wybór mebli zależy od tego, jak duży jest nasz przedpokój. W mniejszych pomieszczeniach funkcjonalne okażą się wiszące. Do większego przedpokoju możemy wstawić wielofunkcyjną garderobę z lustrem.

Zobacz ciekawą kolekcję płytek Wow Design – Kliknij!

LUSTRA to obowiązkowe wyposażenie każdego przedpokoju. Nie tylko optycznie powiększy i rozjaśni wnętrze, ale także przed wyjściem każdy będzie mógł zerknąć, czy nowy płaszczyk dobrze leży lub czy buty na pewno pasują do sukienki 🙂

Lustra w przedpokoju

emDesign

ŚWIĄTECZNY PRZEDPOKÓJ Święta tuż tuż, warto więc pomyśleć trochę o świątecznej dekoracji przedpokoju. Udekorowane kolorowymi wiankami, girlandami i świątecznymi lampkami wnętrze już od progu rozgrzeje nas po mroźnym pobycie na zewnątrz.

Świąteczny przedpokój