Ekonomiczne wybory - panele czy drewno? IH Radzi | IH - Internity Home
Strefa dzienna Internity Home

Ekonomiczne wybory – panele czy drewno? IH Radzi

 

Czy może stoicie przed wyborem jaki materiał wybrać na podłogę? Zastanawiacie się, czy lepiej postawić na podłogę drewnianą czy panele winylowe? Mamy nadzieję że tym artykułem ułatwimy nieco wam wybór.

 

Panele winylowe Charme Parquet

Panele mają niezwykłe właściwości, są bardzo odporne na uszkodzenia, dlatego śmiało można je zastosować w miejscach użyteczności publicznej, jak butiki, restauracja, hotel, biuro. Znakomicie sprawdzą się również w domu. Panele winylowe są wyjątkowo trwałe, estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości. Stanowią ciekawą alternatywę dla innych powierzchni podłogowych. Jeśli poszukujesz podłogi, która będzie wyjątkowo trwała, odporna na różnego rodzaju czynniki, LUXURY VINYL jest dla Ciebie stworzony. Panele winylowe mają bardzo dużo zalet, a w odbiorze są podobne do drewnianego parkietu, wyczuwalne ciepło oraz faktury naturalnego drewna. Pod względem ekonomicznym panele winylowe to również dobry wybór. Cena za metr podłogi kształtuje się już od 148 zł do 170 zł netto, co ważne panele winylowe dostępne są od ręki. 

Panele winylowe możesz ułożyć w jodełkę klasyczną i węgierską

Podłoga w jodełkę to dobry wybór dla osób, które lubią połączenie trendów z klasyką. Warto zdecydować się na najwyższej jakości materiały, zapewniające długie użytkowanie.

LUKSUSOWE PANELE WINYLOWE CHARME PARQUET X LUXURY

 

Podłogę drewnianą i winylową można również układać na instalacji ogrzewania podłogowego. Podłoga winylowa jest pod tym względem wydajniejsza, gdyż znakomicie przewodzi ciepło. Podłogi winylowe znakomicie tłumią również odgłosy polecamy je szczególnie dlatego do bloków. Podłoga winylowa jest również odporniejsza na zarysowania.

 

Podłoga drewniana Charme Parquet

Deski podłogowe Charme Parquet do wyboru mamy: Natur, Rustic oraz Classic. Mogą one przybierać rustykalny charakter wyrażony licznymi sękami i pęknięciami lub zachwycać delikatnością materiału. W standardzie wszystkie deski są fazowane. Ten zabieg powoduje, że łączenia desek są widoczne, co daje wrażenie, że podłoga składa się z wielu osobnych i jedynych w swoim rodzaju elementów. Naturalną strukturę dodatkowo podkreśla szczotkowanie drewna.

Deski podłogowe polskiej marki Charme Parquet, dzięki dębowej warstwie wierzchniej zachowują to, co w naturze najpiękniejsze. Baza z wodoodpornej sklejki z drzewa liściastego, powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, trwałą i mniej podatną na zmiany wilgotności podłogę. Dodatkowo Charme Parquet mają atest na ogrzewanie podłogowe oraz są bezpieczne dla alergików. Deski podłogowe Charme Parquet należą do kategorii produktów Premium, które podkreślają elegancki charakter projektowanej przestrzeni. Cena desek podłogowych Charme Parquet kształtuje się od 415 zł do 775 zł za metr. Ponieważ drewno stało się bardzo ekskluzywnym materiałem wykończeniowym towar dostępny jest na zamówienie, na który można czekać nawet pół roku w zależności od serii.  

Salon z drewnianą podłogą

Architekci wybierają Charme Parquet

Architekci doceniają drewniane podłogi Charme Parquet za możliwość personalizacji produktu. Są one dostępne w dość szerokim wachlarzu kolorów i rodzajów powierzchni. Deski dostępne są w jodełkę klasyczną, francuską i węgierską we wszystkich salonach Internity Home. 

Charme Parquet

ELEGANCJA OD PODSTAW, CZYLI DESKI PODŁOGOWE CHARME PARQUET

Strefa dzienna Internity Home

Drewno na podłodze to praktyczny i elegancki sposób na wykończenie wnętrza w dowolnym stylu. Drewniane deski to piękno i zdrowie. Drewno jest długowieczne, wymaga jednak regularnej ochrony i pielęgnacji. Drewniane deski podłogowe są narażone nie tylko na zanieczyszczenia, lecz także na ucisk, odbarwienia lub zarysowania. Na szczęście istnieją sposoby na zapewnienie świetnej kondycji naturalnych desek na długi czas.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków