Industrialna łazienka w duchu BIOPHILIC DESIGN - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home

Industrialna łazienka w duchu BIOPHILIC DESIGN – Zamów Aranżację!

Czy połączenie stylu industrialnego i trendu biophilic design jest możliwe? Naszym zdaniem tworzą znakomity surowy a zarazem przyjazny duet. Wnętrze jest bardzo nowoczesne, a przyroda nam towarzysząca koi nasz umysł, dając okazję do błogiego relaksu. Nie mamy żadnych wątpliwości, że biophilic design jest jednym z największych trendów łazienkowych. Nie jest to oczywiście nowa koncepcja. Termin biofilia po raz pierwszy pojawił się w latach 70. XX wieku. W latach osiemdziesiątych XX wieku zyskał jeszcze większą świadomość dzięki pracy znanego biologa Edwarda Wilsona „ Biophilia” . Mówiąc prościej, biophilic design ma na celu włączenie natury do wnętrz. Dąży również do zwiększenia naszej łączności ze środowiskiem naturalnym. Bardzo lubimy myśleć o tym jak o designie, który sprawia, że ​​czujemy się po prostu dobrze.

Dziś przedstawimy Wam znakomity projekt łazienki, który został stworzony w nowoczesnym 200 metrowym domu, otwartym na otaczające go środowisko. Duża przestrzeń salonu kąpielowego została funkcjonalnie rozplanowana oraz zastosowano kilka ciekawych trików aranżacyjnych. Strefa prysznicowa została oddzielona od strefy wannowej mlecznymi, frezowanymi szybami w metalowej ramie. Betonowy sufit znakomicie komponuje się z metalicznymi oraz drewnopodobnymi płytkami, a przewody oświetleniowe tworzą ciekawy koncept aranżacyjny.

 

Wprowadzanie elementów natury do wnętrza zmniejsza stres, obniża ciśnienie krwi i tętna. Zwiększa produktywność, kreatywność i dobre samopoczucie. W jakim innym miejscu, lepiej urzeczywistnić ten pomysł niż w łazience? W końcu jest to pomieszczenie, które najczęściej kojarzy nam się z relaksem, dbaniem o siebie, spokojem i ucieczką, ale także tam przychodzą najlepsze pomysły!

Naturalne światło to kluczowy element biofilnego designu – a ze względów praktycznych bardzo ważny w aranżacji łazienki. Dlatego tak bardzo istotny jest projekt rozmieszczenia oświetlenia w łazience, który możecie zamówić w salonach Internity Home.

Piękno i umysł

Najlepszy efekt projektowania biofilnego otrzymamy jeśli włączymy założenia od samego początku projektu. Jeśli to możliwe, myślmy na dużą skalę, ale nie zaniedbujmy małych rzeczy. Pamiętajmy, aby przywiązywać dużą uwagę do szczegółów. Często też te małe rzeczy dają nieproporcjonalną dawkę radości! Jeśli poszukujesz doskonałego projektu jak ten serdecznie zapraszamy do naszych salonów: Warszawa, Kraków, Katowice i Łódź!

Skontaktuj się z nami lub przyjdź:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków