Jak zaoszczędzić na remoncie - IH RADZI | IH - Internity Home

Jak zaoszczędzić na remoncie – IH RADZI

Remont domu z jednej strony jest bardzo przyjemny i twórczy, gdyż tworzymy coś nowego, naszego, mającego spełniać nasze marzenia i oczekiwania. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że może być trudnym wyzwaniem dla nas – dlatego warto zainwestować w rozwiązania, materiały dobrej jakości, które posłużą nam przez lata, ale również kierować się wiedzą specjalistów i doradców, którzy zajmują się tym od wielu lat i znają dobrze niespodzianki, jakie można napotkać podczas urządzania się.

#Planowanie

Czas start! Najważniejsza jest dobra organizacja pracy. Bez szczegółowo rozpisanego planu i harmonogramu prac nawet najlepsza ekipa lub polecany przez wszystkich fachowiec mogą o czymś zapomnieć.

#Projekt

Przemyślana aranżacja domu to niezwykle problematyczny aspekt projektowy. Coś się nie zgadza, coś jest za krótkie, coś się nie zmieści… Nie da się ukryć, nie każdy z nas ma zmysł architekta i będzie potrafił racjonalnie i funkcjonalnie zaprojektować swoje cztery kąty. Aby uniknąć problemów związanych z ergonomią i wystrojem wnętrz, warto zdecydować się na współpracę ze specjalistą. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że wszystko w naszym domu będzie działać jak należy.

Architekt, prócz pomocy instalacyjnej i dekoratorskiej, wyświadczy wam usługę doradztwa w aspekcie jakości danych materiałów wykończeniowych. Nie raz się zastanawiamy – panele podłogowe czy drewniana deska? Matowe blaty, czy też błyszczące? To na pozór błahe sprawy, jednakże mają one niemałe znaczenie.

#Zakupy w jednym miejscu

Proponujemy wybranie się do salonów z wyposażeniem wnętrz, które w swojej ofercie mają nie tylko bogatą ofertę produktową, ale również wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą nam w doborze odpowiedniego wyposażenia.  Na miejscu oprócz oczywiście zakupu wszystkich poszczególnych elementów uzyskacie fachowe wskazówki. Najlepiej zadzwonić do naszych salonów i umówić się ze specjalistą, aby w pełni mógł poświęcić czas tylko Wam.  Jeśli umówicie się z doradcą zaoszczędzicie swój cenny czas i poczujecie się komfortowo, gdyż doradca zajmie się tylko waszym projektem.

Projekt mieszkania Internity Home | Wyposażenie Internity Home
Projekt mieszkania Internity Home | Wyposażenie Internity Home
Projekt mieszkania Internity Home | Wyposażenie Internity Home

#Stwórz moodboard

Moodboard to koncept urządzenia całego wnętrza na jednym obrazku. W salonach Internity Home nie tylko kompleksowo urządzisz wnętrze, ale też przy pomocy specjalisty lub architekta, z którym współpracujesz, możesz stworzyć moodboard, który pomoże w podejmowaniu decyzji zakupowych. Specjalnie przygotowane standy a także mnóstwo próbek produktów – to wszystko jest do Twojej dyspozycji.

 

 

#Skorzystaj z wiedzy specjalistów

W salonach z wyposażeniem wnętrz oprócz oczywiście zakupu wszystkich poszczególnych elementów uzyskacie fachowe wskazówki. Jeśli umówicie się z doradcą zaoszczędzicie swój cenny czas i poczujecie się komfortowo, gdyż doradca zajmie się tylko Waszym wnętrzem i na jednym spotkaniu uda się wybrać wszystkie rzeczy do mieszkania. Nie będziecie musieli jeździć od sklepu do sklepu i tracić czas, a później kwestie logistyczne, transport również mogą się nie pokryć i opóźnić realizację inwestycji. Dlatego najlepiej załatwić wszystko w jednym salonie z wyposażeniem wnętrz.

Projekt mieszkania Internity Home | Wyposażenie Internity Home

#Wybór ekologicznych produktów

Świat staje się coraz bardziej świadomy ekologicznie, a i obecne trendy w projektowaniu wnętrz opierają się na zrównoważonym rozwoju. Zrównoważony rozwój odnosi się do minimalizowaniu negatywnego wpływu na otaczające nas środowisko. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem produktów do swojego domu, które nie tylko będą trwałe, ale będą też pod względem ekonomicznym oszczędne podczas użytkowania.

#Postaw na innowacyjne rozwiązania

Warto pomyśleć o innowacyjnych rozwiązaniach, dzięki którym przebywanie w takim mieszkaniu będzie bezpieczniejsze i wygodniejsze. Całość powinna być nie tylko stylowa, ale też funkcjonalna. Należy się tym zająć już na etapie projektowania. Kluczową rolę odgrywają projektanci wnętrz, którzy świetnie znają się na obowiązujących nowinkach i są w stanie pomóc mniej zorientowanym osobom. Jest to bardzo obszerny materiał, który spróbujemy opisać wkrótce.

Projekt domu Internity Home | Wyposażenie Internity Home
Projekt domu Internity Home | Wyposażenie Internity Home

INDUSTRIALNA ŁAZIENKA W DUCHU BIOPHILIC DESIGN – ZAMÓW ARANŻACJĘ!

#Sprawdź rozwiązania spersonalizowane

Chcemy, aby nasze nowe wnętrze całkowicie odpowiadało naszym potrzebom. Personalizacja wnętrz obecnie dominuje wśród wymagań inwestorów. Urządzając wnętrza poszukujemy rozwiązań, mebli innych niż wszystkie,  specjalnie zaprojektowanych pod nasze potrzeby. Dlatego wartością jest taka usługa dostępna na wyciągnięcie ręki.

Projekt: GRUPA NONO www.grupanono.pl | Zdjęcia: ONI STUDIO www.oni.com.pl

#Tchnij życie w stare rzeczy

Na koniec dla osób, które nie lubią pozbywać się rzeczy, dobra rada postarajmy się je odnowić jeśli się da. Wiadomo, że wszystko z czasem traci blask, to naturalne. Nie zawsze to jednak równa się konieczność ich wymiany. Stare meble można restaurować i nadawać im nowoczesną aranżację.

Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie współpracy z nami zabierz ze sobą:

 

 • Plan pomieszczenia – w nowych lokalach zazwyczaj dostaje się taki zwymiarowany plan od dewelopera, ale można przynieść własnoręcznie wykonany szkic łazienki. Do wykonania samej wizualizacji i przygotowania koncepcji na to pomieszczenie takie bazowe informacje wystarczą.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy projekcie Twojego mieszkania. Razem stworzymy wygodne wnętrze zgodne z oczekiwaniami.

Masz pomysł, ale nie potrafisz go sam zrealizować ? Szukasz ciekawych i nowoczesnych rozwiązań?

Co proponujemy?

 • projekt wnętrza opracowany specjalnie dla Ciebie,
 • porady i konsultacje architekta,
 • pomoc w doborze pełnego wyposażenia,
 • możliwość korekty przedstawionego projektu,
 • wymiana informacji telefonicznie lub mailowo w dogodnym czasie,
 • wizualizacje komputerowe,
 • szczegółowe rysunki wykonawcze (rzuty posadzki, rzuty ścian),
 • zestawienie produktów

Oferta proponowana przez nasze salony jest bardzo szeroka. Propozycje produktów można scharakteryzować trzema słowami: doskonała jakość, design i ogromny wybór rozwiązań. Krótko mówiąc mamy wszystko, aby urządzić nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Dla nas jest ważne abyście  mieli duży wybór i zróżnicowaną ofertę, by każdy z Was mógł znaleźć u nas produkty współgrające z jego indywidualną koncepcją wystroju wnętrza.  Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Stpiczyńska

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Monika Gross

  mgross@internity.pl
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków