Kuchnia dopasowana do nowoczesnych potrzeb, dzięki armaturze GROHE

Wymagania stawiane nowoczesnej kuchni w naszych domach wzrosły, ponieważ najczęściej jest ona połączona ze strefą dzienną. Zatem jedna przestrzeń, łączy w sobie wiele funkcji, tętniąc życiem rodzinnym i towarzyskim. Jednocześnie kuchnie stanowią centrum nowoczesnych domów i mieszkań.  W ostatnim roku trend ten jeszcze przyspieszył i doprowadził do zmiany wymagań stawianych nowoczesnym kuchniom. Dziś kuchnia musi być wielofunkcyjną przestrzenią – miejscem nie tylko do gotowania, ale też pracy, a nawet kącikiem do odrabiania lekcji. Bardziej niż kiedykolwiek konsumenci chcą wyposażać swoje kuchnie w sprytne rozwiązania, ułatwiające codzienne zadania. Firma GROHE wychodzi naprzeciw tym zmianom i jako producent nowoczesnej armatury, zapewnia kompletne rozwiązania do jednego z najbardziej ruchliwych miejsc w kuchni, czyli obszaru 60 cm wokół zlewozmywaka.

armatura GROHE

Kuchnia w stylu japandi – kwintesencja dobrego smaku

Nowa koncepcja baterii kuchennej – z szarego kąta do centrum wydarzeń

Optymalizacja kuchni nie musi oznaczać rewolucji. Konsumenci mogą osiągnąć wspaniały efekt za pomocą kilku prostych kroków. Weźmy na przykład baterię kuchenną – to jeden z najmniej docenianych elementów w kuchni. Często nie poświęca się jej szczególnej uwagi podczas planowania przestrzeni, a przecież jest jednym z najczęściej używanych urządzeń w tej ruchliwej przestrzeni. Nowa bateria kuchenna może jednak zmienić wiele względem wystroju i funkcjonalności. Firma GROHE zapewnia rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby konsumenta i ułatwiają codzienne zadania w kuchni. Ponadto wyróżniają się nowoczesnym i funkcjonalnym designem, zapewniając wygodę użytkowania armatury na najwyższym poziomie.

armatura GROHE

Picie wody z kranu to czysta przyjemność dzięki BLUE PURE od GROHE

Doskonały efekt dzięki detalom 

Baterie kuchenne GROHE SmartControl to wygodne rozwiązanie, które umożliwia intuicyjną obsługę bez konieczności użycia dłoni. Tradycyjną dźwignię zastąpiono bowiem wygodnym przyciskiem u wylotu wylewki. Można go obsługiwać z łatwością za pomocą łokcia lub nadgarstka. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w tych sytuacjach, w których obie ręce są zajęte lub zabrudzone. „Konsumenci poszukują inteligentnych, intuicyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne czynności” – wyjaśnia Patrick Speck, Leader LIXIL Global Design EMENA. „Dzięki technologii SmartControl na nowo wymyśliliśmy baterię kuchenną, integrując inteligentny przycisk dla większego komfortu, higieny i przyjemności w wymagającej przestrzeni naszej kuchni”.

armatura GROHE

Komplementarne i spójne rozwiązania do kuchni 

Konsumenci planujący wymianę tradycyjnej baterii kuchennej na GROHE SmartControl, mogą wybierać spośród trzech wariantów wzornictwa: GROHE Minta, GROHE Essence oraz GROHE w kształcie litery A. Dostępna jest również paleta aż dziesięciu modnych kolorów oraz dwa rodzaje powłok – błyszczące i szczotkowane. Projekt kuchni dopełnią także kompatybilne zlewozmywaki, które idealnie pasują do armatury pod względem formy i funkcji.

armatura GROHE

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków