Łazienka B&W | Przegląd najciekawszych projektów i produktów

Łazienka B&W | Przegląd najciekawszych projektów i produktów

Ostatnie lata przyniosły zdecydowane podwyższenie rangi łazienki w projektowaniu wnętrz. Aranżacja tego pomieszczenia stała się równie ważna jak innych przestrzeni w domach i mieszkaniach. Bez względu na metraż, dążymy do wykreowania salonu łazienkowego, będącego prywatną strefą SPA, gdzie się relaksujemy i poddajemy rytuałom pielęgnacyjnym. Jednocześnie ilość opcji i stylistyki, w jakiej można urządzić łazienkę jest ogromna. Zatem gdy przychodzi do jej remontu czy wykończenia okazuje się, że stoimy przed dużym wyzwaniem. Natomiast jeśli jesteś zwolennikiem klasyki, ale jednocześnie lubisz oryginalne rozwiązania, łazienka B&W jest najlepszym wyborem. Czarno-biała aranżacja jest nowoczesna, modna, a jednocześnie ponadczasowa i przypadnie do gustu każdemu zwolennikowi maksymy „mniej znaczy więcej”. Ponadto daje ogromne pole do aranżacyjnego popisu. Możemy wybierać pośród wzorów, tekstur, kolorów armatury, dodatków i urozmaicić wnętrze zielonymi roślinami. Wyselekcjonowaliśmy zbiór najlepszych projektów łazienek B&W oraz wyjątkowych produktów z oferty Internity Home. Dzięki nim proces tworzenia salonu kąpielowego, będzie czystą przyjemnością. 

Minimalizm

Łazienka B&W to prosty, a jednocześnie najlepszy wybór dla minimalistów. Biały total look świetnie uzupełni lastryko i czarna armatura. Ciekawym akcentem będą kolorowe dodatki.

Łazienka B&W
Proj.: Barbara Klimek / Pracownia Barak; Fot.: Jakub Nanowski PERSPEKTYWA

Łazienka B&W z wzorzystymi płytkami

Pozornie niepozorną aranżację w bieli i czerni, urozmaicą wzorzyste płytki. Ciekawym akcentem w minimalistycznej łazience będą patchworki i azulejos.

Projekt: NUBO

Biało na czarnym

Propozycją dla odważnych jest wykorzystanie czarnego total looku z akcentami bieli. Architekci stopniowo odczarowują czerń, gdyż to ona nadaje wystrojowi wnętrz elegancji, siły i charakteru. Zastosowanie tego koloru może przynieść w łazience niesamowite efekty, szczególnie jeśli obok bieli wprowadzimy złoto.

Czarna łazienka – leksykon produktowy!

Łazienka B&W
Projekt: Karol Ciepliński, BLACKHAUS; fot. Bartłomiej Senkowski

Motyw vintage 

Jeśli zestawienie B&W kojarzy ci się z bezosobowymi łazienkami, pozbawionymi przytulności, koniecznie przyjrzyj się projektom wykorzystującymi motyw vintage. Odnowiona komoda idealnie sprawdzi się w roli szafki podumywalkowej i ociepli wizerunek czarno-białej łazienki. 

Nowoczesne łazienki w klimacie retro

Poddasze na ul. Brzozowej | Proj: Piotr Łucyan Art`Up Interiors

Łazienka B&W w objęciach marmuru

Fani elegancji poczują się w łazience B&W jak ryby w wodzie. Szczególnie jeśli wprowadzą do niej marmur i złote dodatki. 

Płytki marmurowe w Internity Home – wybór naszego stylisty

Łazienka B&W
design: Karolina Karczewska, photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków