Mały fotel do małego salonu | IH - Internity Home
Fotel Bolia C3

Mały fotel do małego salonu

Mały salon

Aranżacja małej przestrzeni to dość duże wyzwanie. Jeśli mamy mały salon z reguły rezygnujemy z pewnych mebli oraz rozwiązań. Ale czy słusznie? Warto poszukać kompaktowych mebli, które są dobrej jakości i o ponadczasowych formach. Jeśli zabieramy się za projektowanie salonu powinniśmy uwzględnić kilka czynników. Wynika to z faktu, że pomieszczenie to często pełni kilka funkcji. Można powiedzieć, że salon stanowi centralny punkt w domu – z tego powodu trzeba zadbać o to, by spełniał potrzeby domowników zarówno pod względem optymalnej powierzchni czy kształtu, jak i stylistyki. Dlatego dziś przyjrzymy się małym fotelom, bez którego nie wyobrażamy sobie przytulnego salonu. Nie ma nic bardziej przyjemniejszego, niż w długie zimowe wieczory, zatopić się w miękkim fotelu z dobrą książką, filiżanką gorącej czekolady, a czas jeszcze bardziej umila delikatna muzyka w tle.

 Fotel do małego pokoju

Małe przestrzenie bardzo łatwo jest przytłoczyć, nieumiejętnie dobierając meble i dodatki. Fotel do małego pokoju nie tylko nie może być bardzo duży, ale również sama jego forma powinna być lekka i pełna wdzięku. Znaczenie ma nie tylko wielkość, ale również kształt, kolor i odpowiednie ustawienie mebla. Bardzo ważna jest także kwestia wygody, w końcu wprowadzamy fotel do pokoju, żeby cieszyć się godzinami relaksu, które ma nam zapewnić. Oto lista ciekawych małych foteli dostępnych w salonach Internity Home.

Meble Nicoline to znakomity przykład włoskiego designu, najwyższej jakości. Posiadają duży wybór, wyselekcjonowanych skór oraz naturalnych tkanin, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość. Firma Nicoline powstała 70 lat temu, dziś jest prężną marką o silnej pozycji na rynku. Firma, która mimo swojego międzynarodowego wymiaru zachowała „rodzinny” włoski charakter. 

Fotel Nicoline

Fotel Nicoline zielony

Meble Pianca to prostota i elegancja

Włoskie meble Pianca są bardzo znane i cenione na całym świecie. Charakteryzują się prostym i eleganckim wyglądem. Pianca została założona w 1954 roku w Gaiarine, Treviso. Obecnie posiada około 1000 sklepów we Włoszech i 500 na całym świecie w ponad 50 różnych krajach. Od pierwszej edycji bierze udział w Salone del Mobile i zawsze był liderem w swojej branży, 60 lat najlepszej jakości. Rozpowszechnia wartości piękna, trwałości i użyteczności: taka jest idea towarzysząca całą historię Pianca, rodzinnego biznesu, który istnieje od dwóch pokoleń, od 1946 r. do chwili obecnej.

Fotel Pianca Opla eklektyczny i elegancki mebel zaprojektowany z zaokrąglonymi liniami. 

Zmysłowy i charyzmatyczny: fotel CALATEA to synteza eksploracji form. Organiczna forma, eleganckie stylowe detale inspirowane roślinnością. Piękny, lekki i wygodny design. Dostępny w różnych kolorach, tkaninach. 

 

MEBLE PIANCA | PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH KOLEKCJI MEBLI Z WŁOCH

Piękno, tradycja i innowacja

Pedrali projektuje funkcjonalne i wszechstronne meble produkowane wyłącznie we Włoszech. Fabryka bardzo dużą wagę przykłada do zrównoważonego projektowania. To nadrzędny cel każdego działania, którego celem jest zmniejszenie wpływu na środowisko. Projektowanie w zgodzie z naturą polega na minimalizowaniu negatywnego wpływu procesu projektowania i generowaniu wysokiej jakości produktów, które są w stanie wytrzymać próbę czasu pod względem stylu i wydajności, stawiając jednocześnie zdrowie i komfort ludzi na pierwszym miejscu. Filozofią Pedrali jest urządzać przestrzenie w taki sposób, aby zadbać o dobro tych, którzy z nich korzystają.

Fotel „Philippa” Bolia łączy w sobie nordycki i nowoczesny wygląd, zachowując jednocześnie odniesienia do klasycznych foteli z lat 50. i 60. 

Fotel Bolia C3
Fotel Bolia Cosh
Palm Bolia Fotel
Fotel Bolia Palm

Fotel Sits

ZOBACZCIE WSZYSTKIE FOTELE 

 

W salonach Internity Home każdy mebel możesz zamówić w dowolnej tkaninie, w ulubionym kolorze. Specjaliści oferują fachową pomoc z zakresu doboru modelu i jego personalizacji pod indywidualne wymagania. 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków