Metamorfoza łazienki Ani Tyrały - powstała tu domowa strefa SPA

Metamorfoza łazienki Ani Tyrały – powstała tu domowa strefa SPA

Ania Tyrała jest z zawodu prawniczką, jednak to fotografia stała się jej największą pasją. To między innymi właśnie tej tematyce poświęciła swojego bloga „Fotografka bloguje”. Ania często robi zdjęcia na tle swojego przytulnego mieszkania, jednak nigdy nie zaprosiła swoich obserwatorów do łazienki. I nic dziwnego – należał się jej generalny remont. Teraz to właśnie to pomieszczenie stało się jednym z ulubionych miejsc Ani. Wcześniej była tu stara armatura, boazeria i kafelki pamiętające wczesne lata dwutysięczne. Teraz łazienka zachwyca oryginalnym designem i przytulnym klimatem w nieco vintage’owym stylu. We współpracy z markami GEBERIT i KOŁO fotografka udowodniła, że nawet w mieszkaniu w bloku można stworzyć prawdziwie luksusową łazienkę.

Mała łazienka w bloku może zachwycać wyglądem i funkcjonalnością

Domowa strefa SPA w niewielkiej łazience? To możliwe!

Jako fotografka i influencerka, Ania doskonale rozumie potrzebę stworzenia w domu odpowiedniej przestrzeni do robienia klimatycznych zdjęć. Liczy się każdy szczegół. Aranżując swoją wymarzoną łazienkę, blogerka zadbała o to, aby nie zabrakło w niej jasnych, ciepłych barw za sprawą vintage’owych kafelków w kolorze złamanej bieli, a także imitujących drewno, ułożonych w jodełkę. Co istotne, te ostatnie nie mają nic wspólnego z boazerią, która wcześniej pokrywała ściany łazienki. Widok wzoru jodełki w ciepłym odcieniu sprawia, że kąpiel jest jeszcze bardziej kojąca. Podobny motyw powtarza się też na podłodze łazienki.

 

Ani zależało na tym, aby była na tyle duża i wygodna, aby można było wziąć w niej relaksującą kąpiel i poczytać książkę. Fotografka wybrała biały model o wymiarach 140×70 cm. Choć łazienka Ani jest niewielka i możliwości były ograniczone, to zgodnie z nazwą modelu efekt okazał się perfekcyjny! Oczywiście nie mogło zabraknąć drewnianej półki na wannie, na której można położyć książkę albo postawić filiżankę z herbatą czy kieliszek wina.

Łazienki z elementami vintage – Zamów Aranżację!

domowa strefa spa
Realizacja Anna Tyrała | Źródło: materiały prasowe

Niezwykle stylowym i fotogenicznym elementem łazienki jest biała, okrągła umywalka nablatowa. Do wanny i umywalki Ania dobrała baterie w kolorze miedzi, które stały się stylistyczną kropkę nad „i”. Umywalkę umieszczono na klasycznej białej szafce z marmurowym blatem i mosiężnymi uchwytami. Od kiedy remont dobiegł końca, ten zakątek łazienki to ulubione miejsce Ani. Fotografka stworzyła w tym miejscu doskonałą scenografię dla zdjęć swoich ulubionych kosmetyków.

domowa strefa spa
Domowa strefa SPA | Realizacja Anna Tyrała | Źródło: materiały prasowe

Piękno i funkcjonalność

Oczywiście piękny wygląd musi iść w parze z funkcjonalnością. Maksymalny komfort korzystania z wanny zapewnia zestaw odpływowo-przelewowy Geberit D52 o długości 26 cm. To idealne rozwiązanie do wanny znajdującej się w mieszkaniu w bloku. Do tego zawór zestawu odpływowego Geberit ze swobodnym przepływem i pokrywą odpływu – i nic nie jest w stanie zakłócić relaksującej kąpieli! W taki samo sposób zadbano o komfort korzystania z umywalki. Zamontowano w niej syfon z wkładem syfonującym z poziomym odpływem. Wybór elementów strefy WC również był dobrze przemyślany i padł na wiszącą miskę Geberit One  z technologią Geberit TurboFlush i z ukrytymi mocowaniami. Miskę WC umocowano na elemencie montażowym Geberit Duofix o wysokości 112 cm, ze spłuczką podtynkową. Luksusowy wygląd strefy WC zapewnia minimalistyczna spłuczka Geberit Sigma 80 ze szkła lustrzanego. Spłuczka posiada funkcję elektronicznego uruchamiania spłukiwania, co sprawia, że również korzystanie z toalety staje się niebywale luksusowym doświadczeniem.

Dwie białe łazienki – każda w innym stylu | Zaglądamy do domu stylistki wnętrz

domowa strefa spa
Realizacja Anna Tyrała | Źródło: materiały prasowe

 


Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków