Szybka metamorfoza małego WC w 3 godziny | IH - Internity Home

Szybka metamorfoza małego WC w 3 godziny

Metamorfoza WC

“Świątynia dumania” – jak ją określał w “Panu Tadeuszu” Adam Mickiewicz, przestrzeń intymna, w którym musi panować czystość i przyjemna atmosfera. Nie zawsze tak jest. Podpowiadamy jak odmienić wnętrze w nietuzinkowy sposób. Szybka metamorfoza WC, gdyż zajmuje tylko 3 godziny. Oto przed Wami super szybka przemiana!

Panele winylowe znakomity materiał do szybkich metamorfoz

Właścicielom zamarzyła się szybka metamorfoza WC bez skuwania płytek, bez kurzu i całego bałaganu związanego z remontem. Znudziły im się już wzorzyste płytki, które razem z lastryko wprowadzały za duży zamęt w aranżacji. Postanowili coś zmienić. Chcieli otrzymać bardziej spójne i harmonijne wnętrze, które nawiązywałoby do naturalnych inspiracji. Dlatego wybrano panele winylowe  w kolorze drewna, które idealnie nadają się również do stref mokrych i to nie tylko na podłogę lecz również na ścianę. 

WC PRZED METAMORFOZĄ

Metamorfoza małego WC w 3 godziny | Toaleta przed metamorfozą

Panele winylowe są podobne do drewnianego parkietu. Dzięki temu nadają wnętrzu wyjątkowej przytulności oraz uzupełniają jego aranżację, niezależnie od stylu. Ich powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku użytkowania, takie jak: ścieranie, zadrapania czy blaknięcie. Nie ulegają rozwarstwianiu się, kruszeniu, pękaniu i są odporne na powstawanie smug czy zacieków. Jednym słowem same zalety. Warto przeprowadzić metamorfozę wnętrza z ich użyciem. Panele zostały przyklejone na wcześniej wyczyszczone płytki ceramiczne. Efekt zaskakuje, jest nowocześnie i można cieszyć się nową przestrzenią. 

WC PO METAMORFOZIE 

Metamorfoza małego WC w 3 godziny | Toaleta po metamorfozą 
Metamorfoza małego WC w 3 godziny | Toaleta po metamorfozą

LUXURY VINYL od Charme Parquet to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się na tle innych paneli winylowych.  Są odporne na wilgoć, a w dotyku nie są “zimne” jak zwykłe kafle czy gres. Struktura i stylistyka bogata w realistyczne szczegóły oraz inspiracje czerpane z naturalnego drewna, pozwalają cieszyć się widokiem pięknej podłogi. Jednocześnie możemy zapomnieć o obawach związanych z konserwacją desek drewnianych i ich niską odpornością na czynniki mechaniczne. 

Małe WC z prysznicem – Top 6 jasnych projektów

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków