Życie wokół stołu - polskie marki meblowe [Top Trend] | IH - Internity Home

Życie wokół stołu – polskie marki meblowe [Top Trend]

Stół to jeden z ważniejszych mebli w domu. Jest to niezwykły mebel. Symbol porozumienia, ale także jest sercem każdego wnętrza. Wokół niego toczy się nasze codzienne życie. Przy nim dyskutujemy, jemy, czasami wpadną znajomi i spotkanie zmienia się w wielogodzinną ucztę dla ciała i ducha. Wybór stołu jest decyzją na kilka, a nawet kilkanaście lat. Aby ułatwić wybór prezentujemy polskie marki meblowe, które są dostępne w showroomach Internity Home. Zwróćcie uwagę na niezwykły ich design, dbałość o każdy szczegół wykonania oraz trwałość produktów.

Nowość w ofercie Internity Home to marka meblowa Dear Lisa.  Została założona przez architekt wnętrz Dagnę Polkowską. Tworzy kolekcję mebli wyróżniających się na rynku mebli w kobiecym, pełnym kolorów stylu.

Stół Dear Lisa Fernand to piękny i wygodny, o zadziwiająco lekkiej formie mebel, który jest najlepszym partnerem spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Stół Fernand ma blat, który wygląda jakby unosił się w powietrzu dzięki podciętym krawędziom wykończonym sklejką. Subtelne kolory ( do wyboru – czarny, grafitowy, oliwkowy, niebieski) starannie zaprojektowanych nóg podkreślają piękno blatu w naturalnym dębowym fornirze.

Wszystkie meble Dear Lisa >> Zobacz!

 

Firma Paged Meble, której początki sięgają 1881 roku, jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów mebli w Europie. Od prawie 140 lat jego zdolność produkcyjna stale rośnie. Do dziś Paged pozostaje wierny swoim korzeniom, tj. produkcji mebli giętych, szanując i wzmacniając nieodłączne właściwości, wszechstronność i zalety najwyższej jakości naturalnych materiałów, takich jak buk parzony i sklejka formowana. Wszystkie meble tej marki znajdziecie w ofercie Internity Home. 

a2forma - pracownia projektowa
a2forma – pracownia projektowa | Stół Paged

MILONI to rodzinny biznes odznaczający się umiłowaniem do tradycyjnego rzemiosła. Pasja do pracy przy litym drewnie, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna kreatywność skutkują powstawaniem produktów o jakości premium. Marka ta skupia się przede wszystkim na produkcji stołów. Do najbardziej popularnych modeli stołów należy AVANGARDE oraz BAO.

design: Kasia Gal,
photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito
design: Kowalczyk-Gajda Studio Projektowe
photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

 

OSSKA DESIGN markę tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w projektowaniu. Zespół pasjonatów dobrego wzornictwa, którzy z drewna potrafią czynić cuda.

Do ich portfolio trawił właśnie najnowszy projekt drewnianego stołu Lemon. Dębowy stół o świeżym, nowatorskim designu. Lekki i elegancki. Gruby, solidny blat wykonany z naturalnego, dzikiego dębu. Tapicerowane nogi w kształcie cytrusów nadają całości stylowej formy oraz przywodzą na myśl powiew gorącego lata gdzieś na dalekim południu Europy. Zaokrąglone rogi nadają całości subtelności i lekkości.

Do wyboru mamy dowolny kolor oraz rodzaj tkaniny. Pozwala to na nieskończoną liczbę wariantów oraz dogłębną personalizację wedle naszego pomysłu.

 

Jeśli planujesz zmiany aranżacyjne w swoim domu koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze mebli:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków