Miasto, które nigdy nie śpi: styl nowojorski we wnętrzach rozmowa z Katarzyną Czaplińską Interior Design | IH - Internity Home
podcast

Miasto, które nigdy nie śpi: styl nowojorski we wnętrzach rozmowa z Katarzyną Czaplińską Interior Design

#18 odcinek podcastu to rozmowa z Katarzyną Czaplińską, właścicielką pracowni Katarzyna Czaplińska Interior Design. Otwieramy nowy cykl o stylach w projektowaniu wnętrz. Wybór nieprzypadkowo padł na styl nowojorski, albowiem pojawia się on często w publikacjach i jest tematem zapytań wielu inwestorów. Z nagrania dowiecie się nie tylko o kulisach projektowania, ale również o podróżach po świecie, które Katarzyna uwielbia i z których czerpie inspiracje do pracy. 

ZAPRASZAMY!

Klasyka w nowojorskim stylu | Projekt: Katarzyna Czaplińska Interior Design

W stylu nowojorskim warto sięgnąć po głęboko nasycone kolory – zielenie, granaty czy bordo połączone z delikatną bielą czy ecru. Charakterystycznym rozwiązaniem jest tak zwana metoda 70/20/10. Według tego pomysłu, 70% powierzchni stanowić powinien dominujący we wnętrzu kolor, 20% dopełniający, a 10% barwny kontrapunkt – na przykład w dodatkach o wyrazistym, wyraźnie kontrastującym z reszta pomieszczenia tonie.

Czaplinska Design projekt domu w stylu nowojorskim

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków