Archlines od SternLight – ulubiony system oświetleniowy architektów

System magnetyczny ARCHLINES jest jednym z najmłodszych produktów w portfolio polskiej marki SternLight. Natomiast już po pół roku stał się bestsellerem i najchętniej wybieranym rozwiązaniem przez architektów. Ogromne zainteresowanie profesjonalistów tym typem oświetlenia sprawiło, że klienci indywidualni decydują się na wybór ARCHLINES do swoich mieszkaniach i domów. Brand Manager SternLight – Wojciech Mantur podkreśla, że największą zaletą systemu jest jego uniwersalność oraz elastyczność. Umożliwia on tworzenie spersonalizowanych układów, przechodzących między różnymi płaszczyznami, a dzięki kilku oprawom świetlnym w dwóch wariantach kolorystycznych, projekt oświetlenia jest skrojony na miarę wnętrza i z łatwością może zastąpić wszystkie inne źródła światła. Jednocześnie minimalistyczny look ARCHLINES sprawia, że system jest świetnym towarzystwem dla lamp dekoracyjnych i wpisze się w każdy styl wnętrza. 

Archlines

Luksusowy apartament z oświetleniem ARCHLINES. | Proj.: Nastazja Kropidłowska – Rezydencja Foksal

Poznaj ARCHLINES – system magnetyczny oświetlenia LED od Sternlight

ARCHLINES – wybór profesjonalistów

System magnetyczny ARCHLINES stanowi odpowiedź na współczesne potrzeby inwestorów. Jest łatwy w montażu, umożliwia tworzenie różnorodnych układów, a instalacja opraw do profili odbywa się beznarzędziowo, dzięki czemu zmiana aranżacji lub dodawanie kolejnych opraw jest szybka i nie wymaga udziału fachowca. Właśnie ta elastyczność sprawia, że architekci bardzo chętnie wykorzystują ARCHLINES w projektowanych wnętrzach. Minimalistyczny look ARCHLINES sprawia, że można z łatwością wkomponować go w aranżację o dowolnym stylu. Białe profile i oprawy stopią się z powierzchnią sufitu czy ścian, tworząc niemal niewidoczne źródło światła. Natomiast wersja czarna uzupełni wnętrze w stylu industrialnym. Kolejną ogromną zaletą systemu jest pięć różnych opraw i możliwość ich personalizowania – do SPOTÓW dedykowane są ozdobne pierścienie oraz rastry antyolśnieniowe. SPOT w opcji S i L spełni rolę zarówno projektora, jak i lampki nocnej. Połączenie ich z linijką świetlną STRIPE oraz punktami DOTS daje bardzo ciekawy i różnorodny efekt. Właśnie ta elastyczność i łatwość dopasowywania ARCHLINES do zmieniających się potrzeb użytkowników spowodowała, że system jest najchętniej wybieranym oświetleniem z oferty SternLight

Archlines

ARCHLINES w czarnej wersji podkreśla loftowy styl wnętrza. | Proj.: we’re architects

ARCHLINES w praktyce

Nasza redakcja przygotowała wybór najciekawszych projektów architektów, który ukazuje możliwości systemu ARCHLINES. Wyjątkowa selekcja aranżacji w różnych stylach, idealnie obrazuje elastyczność rozwiązania i łatwość z jaką wpisuje się w różne przestrzenie. Jednocześnie widzimy tu ogromną kreatywność projektantów, którzy tworzą różnorodne układy i warianty, budujące nastrój wnętrz, bez względu na ich przeznaczenie. Wybierając system ARCHLINES do swojego domu, możesz skorzystać z pomocy projektanta oświetlenia SternLight. Stworzy on dla Ciebie spersonalizowane propozycje dopasowane do potrzeb i wnętrza. Oferujemy również wsparcie dla klientów indywidualnych oraz architektów, nie tylko na etapie projektu i wyceny, ale też podczas realizacji i montażu.

Archlines

Oświetlenie kuchni z systemem ARCHLINES. | Projekt: Sternlight Studio

ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

1 WYPEŁNIJ FORMULARZ

2 WYBIERZ TEMAT

Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

 

Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków