Eleganckie wnętrze, stworzone do wypoczynku i relaksu | Proj: Aleksandra Wachowicz | IH - Internity Home

Eleganckie wnętrze, stworzone do wypoczynku i relaksu | Proj: Aleksandra Wachowicz

Elegancja z odrobiną szaleństwa

Niezwykle imponujące wnętrze zaprojektowane przez architekt Aleksandrę Wachowicz. 

Duży apartament 180m2, znajdujący się na ostatnim piętrze i połączony z trzech mieszkań. Wnętrze urządzone z akcentami stylu nowojorskiego, jak również marynistycznego, eleganckie i wytworne. Sercem mieszkania jest ogromny salon połączony z przytulną jadalnią i kuchnią. Klimat tworzą piękne tapicerowane meble i spokojna, ściszona kolorystyka. W salonie, na ścianie telewizyjnej zostały zamieszczone złoto-miedziane panele, które świetnie przełamują spokój wnętrza i dodają pazura. Na uwagę zasługuję świetnie rozplanowane oświetlenie. Znajdziemy i lampy zwieszane jak również oświetlenie punktowe. Zachwycający przestronny przedpokój z powalającą wzorzystą podłogą i pojemnymi szafami, których klimat przynosi nam na myśl, lekkość stylu prowansalskiego. W holu, koło lustra stoją dwie prześliczne szare, welurowe pufki, które są hitem sezonu. Otwarta przestrzeń spójna, łagodnie przechodzi się z jednego pomieszczenia do drugiego.

Łazienka w marmurze z odrobiną tropików

Łazienka zaskakuję, tu również znajdujemy odrobinę szaleństwa w tym stonowanym i eleganckim wnętrzu. Pani architekt idealnie połączyła płytki marmurowe z piękną, soczysto-zieloną tropikalną tapetą. W łazience mamy do wyboru prysznic lub wannę wolnostojącą. Marmurowe blaty jak równiez podłoga podkreśla ekskluzywny charakter. Spójnym elementem całego mieszkania to szafy w stylu prowansalskim, z ażurowymi drzwiami. 

APARTAMENT 180 M² A Wachowicz
APARTAMENT 180 M² A Wachowicz

Eleganckie wnętrze, stworzone do wypoczynku i relaksu | Proj: Aleksandra WachowiczWnętrze zachwyca, wytworność w dobrym stylu, a przy tym przytulne i ciepłe.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków