Duże kwiatowe motywy w mieszkaniu na wynajem (proj. JT Grupa)

Duże kwiatowe motywy w mieszkaniu na wynajem (proj. JT Grupa)

Coraz częściej w projektach możemy oglądać duże kwiatowy motywy, najczęściej na tapetach. Przeskalowane wzory to w końcu jeden z najgorętszych trendów, a na moje oko w takiej odsłonie nic nie wygląda lepiej niż właśnie kwiaty. To w połączeniu z mrocznym tłem w nasyconym kolorze, np. w granacie, graficie czy butelkowej zieleni, daje spektakularny efekt. Taki zimowy ogród na ścianie jest bezkonkurencyjnym elementem w aranżacji, dlatego reszta powinna jedynie delikatnie go dopełniać – tak jak w przypadku tej realizacji.

Estetyka podążająca za funkcją

Mieszkanie pod wynajem według projektu grupy architektonicznej JT Grupa łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Na wejściu witają nas duże kwiaty. Przekraczając próg domu, wchodzimy do otwartego pomieszczenia, składającego się z aneksu kuchennego z salonem. Na całej powierzchni zastosowano drewniane deski podłogowe. Taki zabieg znacznie powiększa optycznie przestrzeń. Na rzecz symbolicznego rozgraniczenia dwóch stref działa wyspa, która pełni również funkcję jadalni. Elegancji aranżacji dodają sztukaterie, obrazy powieszone na ścianie i oczywiście marmur zastosowany w kuchni. Wszystkie meble są maksymalnie nowoczesne przez co pozbawione dekorów i ultra funkcjonalne. Wykorzystane oprawy natynkowe w 100% spełniają swoje zadanie, a przy tym nie zakłócają estetyki wnętrza.

Czym się kierować, wybierając oświetlenie do nowoczesnego domu?

Harmonia przede wszystkim

Oddzielne pomieszczenia stanowią sypialnia oraz łazienka. Na rzecz uspójnienia całego projektu mieszkania, nad łóżkiem zastosowano panele tapicerowane w kolorze pudrowego różu. Łoże okraszono poduszkami idealnie pasującymi do klimatu wnętrza. W łazience utrzymanej w stosowanej kolorystyce, mocnym akcentem jest piękna szafka łazienkowa. To doskonały przykład tego, że czasami warto zdecydować się na inną barwę niż biała, albo szara. Nuty elegancji dodają marmurowe płytki przełamane heksagonami.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków