Niesamowite połączenie nowoczesności z tradycją | proj. JT Grupa

Niesamowite połączenie nowoczesności z tradycją | proj. JT Grupa

Uwielbiamy wnętrza nieoczywiste, z nutą tajemniczości i swojego rodzaju niedopowiedzeń… Ten projekt zrealizowany przez architektów z biura projektowego JT Grupa niewątpliwie taki jest. Wszystko za sprawą dość nieoczywistego połączenia nowoczesności z tradycją. Wyrafinowane drewno i luksusowy marmur są ubrane w nowoczesną, minimalistyczną formę. Ten nieoczywisty dialog sprawia, że wnętrze mówi językiem designu przez duże ,,D”.

Małe niedopowiedzenia w tym przypadku są na miejscu…

Dużo dobrego w tym projekcie robią również drewniane shuttersy, które swoją drogą przywodzą na myśl tradycyjne, sielskie okiennice. W połączeniu z czarnym kamieniem, barwami charakterystycznymi dla nowoczesnych projektów i złotymi detalami w prostej formie, prezentują się naprawdę dobrze!

Szaro... i jeszcze więcej szarości...

... i trochę drewna

Sercem otwartego wnętrza jest wyspa, która nie tylko symbolicznie rozgranicza salon od kuchni, ale wraz z geometryczną konstrukcją nad blatem z wyeksponowanymi roślinami, tworzy ciekawy element projektu.

Sypialnia również zasługuje na uwagę. Moim ulubionym elementem w tym pomieszczeniu są dekoracyjne listwy na ścianie, wewnątrz których znalazły się panele tapicerowane. Moim zdaniem jest to wspaniały koncept – do wykorzystania w każdym eleganckim pomieszczeniu!

Tapicerowane panele ścienne – chwilowa moda czy rozwiązanie na lata?

I na koniec łazienka – w klimacie black & white, która jest dowodem na to, że proste (żeby nie powiedzieć zwykłe) płytki w towarzystwie czarnej fugi, marmuru i wysokiej jakości sanitariatów, wyglądają wyśmienicie. Same w sobie mają dużo uroku, a ponad to stanowią doskonałe tło dla wyposażenia łazienki.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków