Wirtuozeria kontekstów i żonglerka teksturami
Proj.: SKANDAL studio

Wirtuozeria kontekstów i żonglerka teksturami

Projektantki ze SKANDAL studio stworzyły mieszkanie dla młodej pary z Warszawy, gdzie wirtuozeria w posługiwaniu się kontekstami, stylami i designem płynnie łączy się ze sprawnym żonglowaniem teksturami. Bogata gama powierzchni tworzy tło dla kreatywnej zabawy elementami wyposażenia, a przestrzeń angażuje do twórczych eksperymentów. Nie zabrakło tu również miejsca do eksponowania osobistych akcentów, pamiątek oraz kolekcjonerskiej ceramiki. Każdy zakamarek tego mieszkania stanowi zaproszenie do wyjątkowego świata, zawieszonego pomiędzy elegancką harmonią, a nieposkromioną fantazją.

Styl kamieniczny z dużą dozą awangardy – koncept mieszkania w Gdańsku

Proj.: SKANDAL studio

Lew salonowy

Przestrzeń dzienna mieszkania to połączenie salonu i aneksu kuchennego zintegrowanych tak, by sprzyjały różnorodnym aktywnościom życia codziennego. Projektantki zdecydowały się na bogatą gamę tekstur, utrzymaną w wyciszonej tonacji, co wprowadza nową jakość w postrzeganiu neutralnej bazy wnętrza. W strefie dziennego odpoczynku spotykają się różnorodne rodzaje wykończeń, takie jak tynk dekoracyjny, marmur, biało-beżowa szachownica i drewniana jodełka. To wyrafinowane zestawienie dopełniają szare zasłony i tapicerka kanapy. Neutralne tło przełamuje zielony kamienień w kolorze verde, który pojawia się jeszcze w innych częściach mieszkania. Ważnym aspektem było znalezienie odpowiedniego miejsca na wyeksponowanie pamiątek i kolekcjonerskiej ceramiki Inwestorów. Z tego powodu zaprojektowano specjalną witrynę, płynnie przechodzącą z zabudowy kuchennej na część dzienną.

Skandal Studio
Proj.: SKANDAL studio
Skandal Studio
Proj.: SKANDAL studio
Skandal Studio
Proj.: SKANDAL studio

Łazienka z cyrkowym motywem

Łazienka mieszkania miała stać się polem twórczej swobody, dlatego projektantki postanowiły wprowadzić do aranżacji zaskakujący twist. Elegancka i nowoczesna łazienka, po bardziej wnikliwym spojrzeniu odkrywa przed nami cyrkowy sznyt, który dodaje jej unikalnego charakteru. Na tle pomarańczowej terakoty pojawiła się biało-czerwona szachownica, zielone profile, nawiązujące do koloru kamienia verde guatemala oraz armatura w kolorze ciemnego mosiądzu. Dekoracyjne detale odgrywają kluczową rolę w kreowaniu niezwykłej atmosfery. Czerwone gałki i klamka drzwi, lustro z falistą ramą oraz plakat tańczącego tygrysa wprowadzają element zabawy i subtelnie nawiązują do motywu cyrku.

Avant Basic – styl, który narodził się w Social Mediach

Proj.: SKANDAL studio
Skandal Studio
Proj.: SKANDAL studio
Proj.: SKANDAL studio

 


Projekt: SKANDAL studio

Więcej na: https://www.instagram.com/skandal.studio/

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków