Złote Katowice - elegancja i styl w niewielkim mieszkaniu | Design: Avo Architekci | IH - Internity Home

Złote Katowice – elegancja i styl w niewielkim mieszkaniu | Design: Avo Architekci

 

Architektki z autorskiej pracowni Avo Architekci zwróciły szczególną uwagę na detale i estetykę, dążąc do stworzenia harmonijnego i eleganckiego otoczenia. Połączenie kolorów i materiałów w sposób, który stworzył atmosferę przytulności i równocześnie oddaje elegancję. Ten projekt jest również inspiracją dla osób planujących aranżację swoich wnętrz.

Delikatne barwy – naturalne materiały

Beżowy kolor jest subtelny i neutralny, co sprawia, że kuchnia wydaje się przestronna i jasna. Drewniane elementy, takie jak niektóre szafki kuchenne, blat, podłoga dodają ciepła i naturalnego uroku przestrzeni. Idealnym materiałem, który współgra z beżem oraz złotymi elementami jest marmur nad drewnianym blatem. Złote uchwyty do szafek, bateria wnoszą do wnętrza odrobinę blasku i stylu glamour. Dobrze dobrane oświetlenie znacząco wpływa nie tylko na atmosferę kuchni, ale również jej funkcjonalność. Ten projekt kuchni jest idealnie dostosowany do potrzeb i preferencji domowników.

Kuchnia beżowa | Design Avo Architekci

Strefa dzienna

Doskonałym sposobem na dodanie charakteru i stylu do przestrzeni salonu, strefy relaksu jest tapeta, która z lamelami tworzy ciekawą kompozycję aranżacyjną. Jej delikatny wzór nie zakłóca harmonii wnętrza. W dziennej strefie znajduję się również komfortowy narożnik oraz stół z marmurowym blatem na złotych nogach.

Design Avo Architekci

Elementy złota oraz marmuru konsekwentnie przeplatają się w całym mieszkaniu tworzy to harmonijne i spójne wnętrze. Złoto i marmur są luksusowymi materiałami, które mogą dodać elegancji i prestiżu wnętrzu.

Salon Design Avo Architekci
Sypialnia | Design Avo Architekci

Zjawiskowa łazienka

Łazienka to hipnotyzująca przestrzeń. Zastosowanie graficznej tapety w strefie prysznica znacząco podkręca całą aranżację. Grafika od Wonderwall odmienia wygląd łazienki i dodaje jej osobistego charakteru. Całość tego ciepłego w odbiorze wnętrza zwieńcza złota armatura.

Mieszkanie częściowo wyposażone w salonach Internity Home Katowice. 

Foto: Anna Laskowska www.dekorialove.pl

AVO ARCHITEKCI duet łączy miłość do architektury i pasja. Łączą pracę nad projektem budowlanym i wnętrzami. Uwielbiają różnorodność, kiedy jednego dnia mogą się posprzeczać z konstruktorem, a drugiego dnia dobierają tapetę idealną. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, a że pracują we dwie to pomysłów mają dwa razy więcej. Zapraszamy!

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Dymarska-Zimoląg

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków