Nicoline - włoski design dostępny w Internity Home | IH - Internity Home

Nicoline – włoski design dostępny w Internity Home

Nicoline to włoska marka, która niedawno dołączyła do portfolio grupy Internity Home. Każdy mebel produkowany jest ręcznie i poddawany szczegółowej kontroli jakości, by finalnie zostać sygnowany hasłem „Made in Italy”. Poznajcie brand, wyróżniający się włoskim designem, dbałością o każdy detal, a przede wszystkim wysoką jakością, która gwarantuje, że meble Nicoline pozostaną z nami przez lata.

 

 

Poznaj markę Nicoline

Historia marki zaczęła się w 1992 roku, kiedy Nicola Palasciano po latach pracy w znanej, włoskiej fabryce mebli, postanawia założyć własną firmę. Przez niemal trzydzieści lat działalności, udało mu się zbudować znany i ceniony brand, gdzie najważniejszą wartością jest jakość.

Manufakturę Nicoline, tworzy sztab utalentowanych ekspertów z dziedziny modelowania, szycia i tapicerowania, posiadających wyrafinowaną technikę i doświadczenie zawodowe. Firma może się również pochwalić, innowacyjnym działem prototypów, który ściśle współpracuje z projektantami o międzynarodowej sławie. Wszystko po to, by mieć gwarancję, że produkt finalny będzie synonimem ekskluzywnego wzornictwa o podwyższonym standardzie.

Sztukaterie, czyli klimat dawnych lat w nowoczesnym wydaniu

Cięcie skór i tkanin, szycie, montaż oraz kontrola jakości są częścią ręcznego procesu produkcyjnego, a każda faza prowadzona jest wewnątrz firmy. Meble, wychodzące z fabryki Nicoline, są w całości wykonane we Włoszech, natomiast użyte do nich materiały posiadają certyfikaty, potwierdzające ich jakość. Ponad 30 lat doświadczenia w zakresie zaawansowanych i sprawdzonych technik, gwarantuje doskonały produkt końcowy.

Stwórz meble dopasowane do Twojego wnętrza

Projektanci Nicoline chętnie łączą klasyki wzornictwa z nowoczesnym lookiem. Mimo, iż tradycyjne metody są dla firmy bardzo ważne i nieustannie wykorzystywane, cały czas dąży ona do wprowadzania innowacji, podążających za duchem czasu. Przykładem takiego nowoczesnego rozwiązania, jest możliwość regulowania głębokości siedziska, dzięki mobilnym oparciom. Poduchy oparciowe zamontowane są na szynach w siedzisku. Mechanizm jest tak ukryty, że mebel może stać na środku pomieszczenia.

Sofa Egeo z ruchomymi oparciami.

Ogromną zaletą mebli tapicerowanych Nicoline, jest ich modułowość, dzięki której klient sam może dobrać rozmiar sofy, do pomieszczenia i do swoich potrzeb. Poszczególne elementy są ze sobą łączone za pomocą tzw. „krokodylków”, czyli zaczepów umieszczonej w spodniej części. Dzięki temu są one niewidoczne, a moduły można swobodnie przestawiać.

Model Monforte – sofa uzupełniona o wolnostojący szezlong, stanie się narożnikiem.

Wygodny design, czyli najlepsze sofy i narożniki do salonu

Moduły modelu Bresso pozwalają szybką zmianę sofy w dwa fotele.

 

 

 

Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze

Wybrane modele marki Nicoline, można obejrzeć i wypróbować w naszych showroomach. Czekają też tam nasi specjaliści, którzy opowiedzą o wszystkich możliwościach sof:

Meble Nicoline to przykład włoskiego designu, najwyższej jakości. Warto zwrócić uwagę na duży wybór, wyselekcjonowanych skór oraz naturalnych tkanin, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość. Dzięki nim, możemy dopasować sofy do indywidualnych gustów i charakteru wnętrza, a ich wygląd pozostanie niezmienny przez lata.

Małgorza Lemańska specjalista z branży meblowej  

 

Nasi specjaliści z branży meblowej, odwiedzili w tym roku stoisko Nicoline, podczas targów w Mediolanie i przywieźli z nich praktyczną wiedzę na temat mebli marki oraz sposobu ich aranżacji we wnętrzach. Zachwycały połączenia różnorodnych faktur: tkaniny ze skórą, marmurowych blatów stolików oraz drewnianych półek, zestawionych z miękkimi dywanami. 

Stoisko Nicoline na targach w Mediolanie.
Sofę Tortona można przetestować w naszym showroomie na Duchnickiej 3 w Warszawie.

Moduły umożliwiają tworzenie konfiguracji skrojonych na miarę konkretnych potrzeb. Budujemy za ich pomocą meble, które idealnie wpasowują się w pomieszczenie. Gotowy zestaw możemy rozdzielać, dzięki mocowaniom umieszczonym na spodzie mebla. Uzupełnieniem wypoczynków są wygodne fotele, a także zestawy stolików kawowych i pomocników.

Barbara Kędzierska specjalista z branży meblowej

 

Oferta obić Nicoline jest mocno wyselekcjonowana i składają się na nią jedynie naturalne tkaniny oraz skóry.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ MEBLI NICOLINE >>

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków