Technologia pomaga i wyręcza nas w wielu codziennych czynnościach. Wykorzystujemy ją również w sprzętach, będących wyposażeniem naszych domów. Polska marka SternLight uważnie obserwuje współczesne potrzeby użytkowników, dlatego w jej ofercie znajduje się oświetlenie sterowane bezprzewodowo. Jeden z najpopularniejszych produktów brandu, czyli system magnetyczny ARCHLINES jest już dostępny z opcją Bluetooth.

oświetlenie sterowane bezprzewodowo

System w wariancie ze Spotami i Stripem. Każdą z grup można sterować indywidualnie.

Dowiedź się więcej o ARCHLINES

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo

Systemem magnetycznym ARCHLINES można sterować za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, posiadających system operacyjny 9iOS lub Android. Technologia umożliwia włączanie i wyłączanie, a także ściemniania i rozjaśniania do czterech grup w obrębie jednego systemu. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wybierzemy oprawy typu Spot, które będą stanowić grupę 1 oraz Stripe, będące grupą 2, możemy operować nimi niezależnie od siebie. Kiedy Spoty zostają wyłączone, Stripy mogą być zapalone lub jedna z grup ściemniona. Pozwala to na maksymalne dopasowanie natężenia światła do naszych aktualnych potrzeb, a to wszystko za sprawą aplikacji w naszym telefonie czy tablecie. Dodatkowo aplikacja posiada wiele rozbudowanych funkcji, umożliwiających tworzenie scenariuszy świetlnych, ustawianie timerów czy dodania czujnika ruchu. 

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo

Sam wybierasz, która z grup opraw ma być włączona.

Minimalistyczna forma, wielość rozwiązań

Produkty SternLight charakteryzuje kompaktowa forma, która kryje liczne rozwiązania. System ARCHLINES jest tego doskonałym przykładem. Z zaledwie kilku elementów można stworzyć spersonalizowaną instalację świetlną, spełniającą jednocześnie rolę oświetlenia głównego, nastrojowego, a nawet lampki nocnej. Dodatkowa funkcjonalność jaką jest sterowanie bezprzewodowe, umożliwia ustawienie każdej grupy opraw indywidualnie, nie ruszając się z kanapy czy leżąc w łóżku. 

System sterowania bezprzewodowego jest w tej chwili światowym standardem, więc jest możliwość rozszerzenia zakresu sterowania o całe pozostałe oświetlenie, które chcemy mieć we wnętrzu (dekoracyjne, techniczne, punktowe, natynkowe, podłogowe, kinkiety etc.)

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo

Jeden system, może spełniać funkcje oświetlenia głównego, nastrojowego, a nawet lampki nocnej.

Jesteś zainteresowany systemem ARCHLINES? Masz pytania? Skontaktuj się z nami za sprawą formularza:

ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

1 WYPEŁNIJ FORMULARZ

2 WYBIERZ TEMAT

Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

 

Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków