Oświetlenie sterowane bezprzewodowo - system ARCHLINES

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo – system ARCHLINES

Technologia pomaga i wyręcza nas w wielu codziennych czynnościach. Wykorzystujemy ją również w sprzętach, będących wyposażeniem naszych domów. Polska marka SternLight uważnie obserwuje współczesne potrzeby użytkowników, dlatego w jej ofercie znajduje się oświetlenie sterowane bezprzewodowo. Jeden z najpopularniejszych produktów brandu, czyli system magnetyczny ARCHLINES jest już dostępny z opcją Bluetooth.

oświetlenie sterowane bezprzewodowo
System w wariancie ze Spotami i Stripem. Każdą z grup można sterować indywidualnie.

Dowiedź się więcej o ARCHLINES

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo

Systemem magnetycznym ARCHLINES można sterować za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, posiadających system operacyjny 9iOS lub Android. Technologia umożliwia włączanie i wyłączanie, a także ściemniania i rozjaśniania do czterech grup w obrębie jednego systemu. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wybierzemy oprawy typu Spot, które będą stanowić grupę 1 oraz Stripe, będące grupą 2, możemy operować nimi niezależnie od siebie. Kiedy Spoty zostają wyłączone, Stripy mogą być zapalone lub jedna z grup ściemniona. Pozwala to na maksymalne dopasowanie natężenia światła do naszych aktualnych potrzeb, a to wszystko za sprawą aplikacji w naszym telefonie czy tablecie. Dodatkowo aplikacja posiada wiele rozbudowanych funkcji, umożliwiających tworzenie scenariuszy świetlnych, ustawianie timerów czy dodania czujnika ruchu. 

Oświetlenie sterowane bezprzewodowo
Sam wybierasz, która z grup opraw ma być włączona.

Minimalistyczna forma, wielość rozwiązań

Produkty SternLight charakteryzuje kompaktowa forma, która kryje liczne rozwiązania. System ARCHLINES jest tego doskonałym przykładem. Z zaledwie kilku elementów można stworzyć spersonalizowaną instalację świetlną, spełniającą jednocześnie rolę oświetlenia głównego, nastrojowego, a nawet lampki nocnej. Dodatkowa funkcjonalność jaką jest sterowanie bezprzewodowe, umożliwia ustawienie każdej grupy opraw indywidualnie, nie ruszając się z kanapy czy leżąc w łóżku. 

System sterowania bezprzewodowego jest w tej chwili światowym standardem, więc jest możliwość rozszerzenia zakresu sterowania o całe pozostałe oświetlenie, które chcemy mieć we wnętrzu (dekoracyjne, techniczne, punktowe, natynkowe, podłogowe, kinkiety etc.). Systemem ARCHLINES można sterować za pośrednictwem aplikacji Casambi, równolegle poprzez urządzenie mobilne, pilot, ale także tradycyjny włącznik.

archlines

Jesteś zainteresowany systemem ARCHLINES? Masz pytania? Skontaktuj się z nami za sprawą formularza:

  ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

  1 WYPEŁNIJ FORMULARZ


  2 WYBIERZ TEMAT

  Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

   

  Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

  tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

  Zapytaj // naszego eksperta

  Wojciech Mantur

  Specjalista // Oświetlenie
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków