Wnętrzarski horoskop na 2019 - Rok pod znakiem koloru
Mieszkanie PRAGA | proj. in architekci, Anna Białobrzewska | Fot. Hanna Połczyńska, kroniki.studio

Wnętrzarski horoskop na 2019 – Rok pod znakiem koloru

Nadchodzący rok, według chińskiego horoskopu, będzie rokiem Świni (Dzika). Oznacza to czas przyjaznych wibracji i zadowolenia z życia, a także okres sprzyjający skupieniu się na wygodzie i codziennych przyjemnościach. Klimat ten, udzieli się również wnętrzom, a to za sprawą wszechobecnego koloru, który będzie wyrazem naszego pozytywnego nastawienia, wobec każdej dziedziny życia. Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie wnętrzarski horoskop na 2019.

 

JAK ŁĄCZYĆ KOLORY WNĘTRZACH

 

Mieszkanie PRAGA | proj. in architekci, Anna Białobrzewska | Fot. Hanna Połczyńska, kroniki.studio

 

Poza kolorem, we wnętrzach nadal będzie panował duch PRL-u. Studio projektowe In architekci pokazuje, że nawet półkotapczan, może stać się obiektem westchnień współczesnych. 

 

Wnętrzarski horoskop na 2019 – ogólna prognoza

 

Dominacja szarości powoli się kończy, a tendencje w projektowaniu z końca roku, nieśmiało zwiastowały pojawienie się koloru na salonach. Architekci wnętrz wprowadzali do swoich projektów intensywne barwy, które mogliśmy zauważyć na przykładzie mebli tapicerowanych, dywanów czy frontów kuchennych. Przepowiadamy, że rok 2019 będzie stał pod znakiem wyrazistych kolorów, więc przestańmy się ich obawiać i zaprośmy je do swoich domów.

 

 

Mieszkanie we Wrocławiu | Proj. Finchstudio
Dom z ZIELONYM PIECEM | proj. in architekci | stylizacja Basia Dereń-Marzec | Fot. Michał Mutor

 

 

Przyjdź do Internity Home lub Prodesigne po meble tapicerowane w intensywnych kolorach

 

 

Wnętrzarski horoskop na 2019 – odkryj możliwości koloru

 

Nadchodzący rok będzie bardzo intensywny i przepełniony wielością zadań. Niejednokrotnie będziemy musieli stawić czoła sprzecznościom pomiędzy ambicjami a ideałami oraz wątpliwościami co do słuszności obranej ścieżki. Jednak przykład realizacji autorstwa warszawskiego biura projektowego In architekci, udowadnia, że w tym szaleństwie jest metoda. Aranżacja kolorystyczna mieszkania PRAGA, jest bardzo odważna i nieoczywista. Spotykają się tu zieleń, róż i błękit. Taki koncept jest bardzo odważny i mógł wzbudzić wiele wątpliwości, jednak ryzyko popłaciło, a efekt końcowy jest oszałamiający. Dyskusyjne mogło się wydawać, także zestawienie różnych rodzajów drewna: naturalnej dębiny z ciemnym orzechem, a i w tym wypadku, nic się ze sobą nie kłóci. Wnętrze mieszkania to przykład płynnej korelacji współczesności z przeszłością, gdzie główną, ale nie dominującą, rolę gra kolor.

 

ZNAMY KOLOR ROKU 2019 WYBRANY PRZEZ PANTONE

 

Mieszkanie PRAGA | proj. in architekci, Anna Białobrzewska | Fot. Hanna Połczyńska, kroniki.studio

 

 

Nie bój się łączyć nowego ze starym! In architekci udowadniają, że kryształowe plafony, znane z mieszkań naszych dziadków, świetnie dogadują się z nowoczesnym oświetleniem (w tym przypadku kultową lampą Multi-Lite marki Gubi).

 

 

Mieszkanie PRAGA | proj. in architekci, Anna Białobrzewska | Fot. Hanna Połczyńska, kroniki.studio

 

 

 

Wnętrzarski horoskop na 2019 – odważ się na kolor

 

Według chińskiego horoskopu na 2019 rok, powinniśmy skupić się na relacjach międzyludzkich. Nadrzędnymi wartościami będzie dialog i współpraca, na których możemy opierać wszystkie nasze działania. Jednocześnie nie musimy obawiać się konfliktów. Pomyślcie w ten sam sposób o swoich aktualnych wnętrzach i wprowadźcie do nich kolor, bez obawy o zgrzyty z już zadomowionymi barwami. Zacznij metodą małych kroków: poduszka, dywan, może zasłony? Szybko przekonasz się, że nawet monochromatyczne wnętrze polubi się z kolorem.   

 

W showroomach Internity Home pomożemy Ci zaprzyjaźnić się z kolorem!

 

 

Obecne trendy nadal zdominowane są przez „rozkompletowane” krzesła. Przy stole każde z mebli może być inne, więc zaproś do swojej jadalni choć jedno krzesło w intensywnym kolorze bądź tapicerce. Gwarantujemy, że świetnie dogada się z pozostałymi modelami zestawu. 

 

 

Poznaj bogatą ofertę krzeseł, dostępnych w Internity Home i Prodesigne

 

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, czy intensywne barwy we wnętrzach to twoja bajka, zacznij od akcentu i zobacz jak będziesz się z nim czuć. Wybierz kolorowe poduszki na łóżko lub sofę. Może kolejnym krokiem będzie dywan lub krzesło, a może nawet tapeta?

 

Sypialnia z mocnym akcetem kolorystycznym | proj. Finchstudio

 

 

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI DYWAN DO WNĘTRZA?

 

W naszych showroomach możesz zamówić poduszki dekoracyjne w dowolnej tkaninie.

 

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków