Wrzątek bez czajnika dzięki systemowi kuchennemu GROHE Red

Wrzątek bez czajnika dzięki systemowi kuchennemu GROHE Red

Jesień i zima to czas, w którym zdecydowanie częściej sięgamy po gorące napoje. Ciepła herbata po długim spacerze pozwala się rozgrzać i zadbać o zdrowie. Dlatego, im krócej trzeba na nią czekać, tym lepiej. Firma GROHE dokłada starań, żeby tworzyć funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie, czyniąc je jednocześnie przyjemniejszym. Jednym z nich jest system kuchenny GROHE Red. Zapewnia on wrzącą wodę prosto z baterii kuchennej, z której można skorzystać w każdej chwili. Koniec z czekaniem, aż woda zagotuje się w czajniku.

Wrzątek bez czajnika
System kuchenny GROHE Red.

Ekologiczna inicjatywa Grohe | Marka zmniejsza zużycie plastiku

Wrzątek bez czajnika – wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność

System kuchenny GROHE Red zapewnia wrzątek prosto z baterii kuchennej. Oznacza to nieporównywalnie szybsze przygotowanie herbaty, makaronu al dente na kolację, czy wyparzenie butelki dla dziecka. Dodatkowo system jest prosty i wygodny w obsłudze. Elegancki uchwyt z dwiema jasno oznaczonymi ikonami służy do uruchamiania przepływu wrzącej wody. Ten zatrzymuje się w momencie zwolnienia przycisku, co chroni przed oparzeniem i umożliwia kontrolę ilości wypływającej wody – zużywa się jej dokładnie tyle, ile jest potrzebne. Zadbano również o bezpieczeństwo najmłodszych, wyposażając uchwyt w blokadę ChildLock. Ponadto system kuchenny GROHE Red spełnia europejskie normy klasy „A“ efektywności energetycznej. Dzięki doskonałej izolacji ciepła w bojlerach (3 lub 5,5 litra pojemności) potrzebna jest minimalna ilość energii, aby osiągnąć temperaturę wody w wysokości 100°C. Przekłada się to na niskie koszty użytkowania, ponieważ system nie pobiera więcej energii niż czajnik elektryczny.

Oszczędność miejsca na blacie dzięki systemowi GROHE Red.

Więcej miejsca na blacie

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej oznacza, że korzystanie z czajnika staje się sytuacją z przeszłości. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią minimalizm w wystroju kuchni, zyskując więcej przestrzeni i miejsca na blacie. Firma GROHE oferuje zarówno modele Duo z dźwignią do uruchamiania wody zmieszanej, jak odbywa się to w tradycyjnej baterii kuchennej, a także modele Mono, których wyłącznym zadaniem jest zapewnianie wody w temperaturze wrzenia. Wariant ten można zainstalować obok baterii GROHE Blue Home lub innej, istniejącej już baterii kuchennej. Teraz baterie GROHE Red dostępne są także w kolorze Warm Sunset oraz Hard Graphite.

Wrzątek bez czajnika

Wrzątek bez czajnika – największe zalety

System kuchenny GROHE Red to propozycja dla każdego kto lubi funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania w kuchni oraz ceni sobie przestrzeń wolną od zbędnych sprzętów. Jakie jeszcze zalety charakteryzują ten system: bezpieczeństwo użytkowania dzięki blokadzie ChlidLock i funkcji zatrzymywania przepływu wody, oszczędność wody oraz energii elektrycznej, funkcjonalność i więcej miejsca na kuchennym blacie. Ponadto dzięki GROHE Red możesz cieszyć się gorącymi napojami w każdej chwili, bez czekania na wrzątek.

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków