Twoje wnętrze najlepsze inwestycją w komfort, styl i ekologię

Dlaczego aranżację wnętrza powinniśmy traktować jak długoterminową inwestycję?

Stawianie na najlepsze polskie i światowe brandy w dziedzinie wyposażenia wnętrz, nasze ponad 26 – letnie doświadczenie w branży a także ogromna świadomość potrzeb najbardziej wymagających użytkowników – to nie pozwala nam nie traktować projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych naszych klientów jak najlepszych inwestycji. Wierzymy, że udostępniając najwyższej jakości produkty i usługi, nie tylko podwyższamy komfort życia, kreujemy nowe standardy w naszej dziedzinie, kształtujemy poczucie estetyki następnych pokoleń, ale przede wszystkim tworzymy ponadczasowe wnętrza, które nie ugną się pod presją mijającego czasu. 

 

proj. Nadia Mitłosz
proj. Nadia Mitłosz

 

Nasze wnętrze – inwestycja na lata

Naszym zdaniem, do urządzenia własnych czterech kątów powinniśmy podchodzić jak do długoterminowej inwestycji. Nikt z nas chyba nie chciałby, aby nasze wnętrze chwilę po urządzeniu okazało się „sezonowe” ze względu na słabą jakość zastosowanych materiałów a także utrudniało nam codzienne funkcjonowanie w domu.

 

Projekt: Inbalance Studio; Wizualizacje: Will be studio
Projekt: Inbalance Studio; Wizualizacje: Will be studio

 

Wysokiej jakości materiały wyposażenia wnętrza

Zawsze powinniśmy zwracać uwagę na jakość zastosowanych materiałów. Sami dobrze wiemy, że te pochodzące z popularnych dyskontów, choć kuszą atrakcyjną ceną, na przestrzeni lat okazują się słabą inwestycją, ponieważ najczęściej wymagają szybkiej wymiany / częstych napraw. W efekcie wpadamy w błędne koło – nic nie oszczędzamy i jednocześnie nie otaczamy się pięknym designem, który ma to do siebie, że z biegiem lat zyskuje na szlachetności a nawet zwiększa swoją wartość. Nie muszę chyba wspominać również o tym, jak opłakane w skutkach dla naszego zdrowia i planety jest takowe działanie.

 

proj. Qbatura
proj. Qbatura

 

Zaufany showroom

Jeśli przekonują Cię te argumenty i nie chcesz iść na kompromis z jakością i idącym z nią w parze komfortem życia we własnym domu (który każdy z nas mógł docenić w okresie pandemii i akcji #zostanwdomu) postaw na sprawdzone showroomy z wyposażeniem wnętrz.

W salonach z Grupy Internity Home (tu znajdziesz nasze adresy) odnajdziesz wyselekcjonowane produkty i marki. Co ważne – jesteśmy polską firmą. Stoi za nami 26 – letnie doświadczenie w branży oraz najlepsi eksperci, którzy pozostają do wyłącznej dyspozycji zarówno klientów ostatecznych, jak i architektów.

Ogromną wygodę gwarantuje również fakt, że w naszym showroomie jesteś w stanie urządzić cały dom, dzięki rozbudowanej ofercie. O tym stanowi dostępność ponad 400 światowych marek z dziedziny designu.

 

 

Zanim umówisz się z naszym specjalistą na spotkanie – zapraszamy na wirtualny spacer po naszym salonie na warszawskim Żoliborzu

 

 

Ogromna ekspozycja i dostępność próbek

W każdym z naszych showroomów znajdziesz nie tylko gotowe pomysły na urządzenie wnętrza, np. łazienki (dzięki boxom zaprojektowanym przez zaprzyjaźnionych architektów), ale też całe mnóstwo próbek, co szczególnie doceniają architekci. Jak przekonują, praca z próbkami jest o wiele bardziej kreatywna. Nie ogranicza i pozwala na dowolne kombinacje.

 

Dzięki dostępności specjalnie przygotowanych standów, każdy może stworzyć autorską wizję wnętrza za pomocą próbek. Takie moodboardy są znacznym ułatwieniem podczas zakupów.

 

showroom z wyposażeniem wnętrza warszawa

Masz pytania lub chcesz umówić się z naszym specjalistą na spotkanie? Zapraszamy do kontaktu

PŁYTKI, SANITARKA
OGRZEWANIE
TAPETY 
OŚWIETLENIE 
PODŁOGI DREWNIANE 

 

Współpraca z profesjonalistą

Same produkty to jednak nie wszystko. Oczywiście te najlepszej jakości gwarantują, że będziemy cieszyć oko ich pięknem przez długie lata. Jednakże dobrze wiemy, że liczy się także przemyślany projekt całego wnętrza. Usytuowanie danych mebli, inteligentne rozwiązania, odpowiednie rozmieszczenie materiałów, które w danych warunkach najlepiej spełniają swoje funkcje – to wszystko wpływa na komfort codziennego życia w domu.

I jeśli wydaje nam się, że nie ma w tym większej filozofii, to życie szybko weryfikuje nasze wybory – mniej lub bardziej przemyślane. Uwierzcie, nawet takie drobnostki jak ta, w którą stronę będą otwierały się drzwi, mają ogromne znaczenie w codziennym życiu.

 

projekt by Whitecastle.pl | foto. Tom Kurek
projekt by Whitecastle.pl | foto. Tom Kurek

 

Dlatego myśląc o urządzaniu własnych czterech kątów w kategorii długoterminowej inwestycji, nie możemy pominąć roli doświadczonego architekta. To on jest najlepszym materiałoznawcą a w zależności od tego z jakiego pakietu usług skorzystasz (na przykład „pod klucz”, która jest najbardziej kompleksowa) będziesz odciążony z ogromu pracy, jaką jest aranżacja wnętrza. Pamiętajmy, że za nią kryje się nie tylko to, co w pierwszej chwili przychodzi nam do głowy, czyli ustawienie mebli i udekorowanie wnętrza bibelotami. To jedynie wisienka na torcie.

Architekt przeprowadzi Cię przez cały proces wykańczania domu. Będzie nadzorował ekipę wykończeniową i czuwał nad przebiegiem prac. Uwierzcie, kolejność etapów urządzania domu jest bardzo istotna. Od tego zależy chociażby przemyślany i wymarzony projekt oświetlenia, bowiem zmiana usytuowania oprawy czy dorobienie dodatkowego punktu (na przykład nad stołem) nie jest tak proste jak przesunięcie fotela. Architekt spojrzy na Wasze wnętrze globalnie i sprawi, że każdy jego detal będzie dopięty na ostatni guzik. 

 

Wykończenie mieszkania | Architektka podpowiada w co zainwestować >>

 

Proj.: MIKOŁAJSKAstudio; Fot.: Yassen Hristov
Proj.: MIKOŁAJSKAstudio; Fot.: Yassen Hristov

 

Udana inwestycja, czyli dobrze ulokowany czas, pieniądze i… uczucia

Jak widzicie, rozpatrywanie urządzenia domu w kategoriach inwestycji, opiera się głównie na założeniu, że jeśli zdecydujemy się na najlepsze produkty i usługi (które nie zawsze równają się najwyższej cenie, bo jak wiemy – mamy do czynienia z dużą konkurencyjnością na rynku) dbamy o naszą przyszłość (oraz następnych pokoleń). Takie podejście sprawia również, że możemy otaczać się najlepszym designem oraz mamy poczucie, że dbamy o naszą planetę. Wnętrze oczywiście zawsze powinno być otwarte na zmiany, jednakże podstawę powinny stanowić najlepsze rozwiązania, które – bądź co bądź – ułatwiają je i przy tym nie wpływają destrukcyjnie na środowisko naturalne. Na przykład wysokiej jakości meble zawsze odnajdą nowych właścicieli, którzy chętnie dadzą im nowe życie.

Decydując się na zakupy w zaufanym showroomie, który cieszy się uznaniem wśród najlepszych architektów i projektantów, możemy być bardziej niż pewni nie tylko dostępności najlepszych, wyselekcjonowanych produktów, ale też profesjonalnego doradztwa.

Zatrudniając do współpracy architekta natomiast, inwestujemy nie tylko w piękne wnętrze, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne.

Ostatecznie największym wygranym jest inwestor zyskujący piękny, komfortowy dom skrojony na miarę swoich potrzeb, który dzięki wykorzystanym materiałom i rozwiązaniom może tylko zyskiwać na wartości – także tej materialnej.  

 

proj. Katarzyna Kraszewska, zdj. Tom Kurek
proj. Katarzyna Kraszewska, zdj. Tom Kurek
proj. KW Studio, zdj. PION
proj. KW Studio, zdj. PION
Autor projektu: Aleksandra Bartoszuk  | Zdjęcia: BOLD Design
Autor projektu: Aleksandra Bartoszuk | Zdjęcia: BOLD Design

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków