Marmurowa łazienka w niestandardowym wydaniu modeko.studio

Marmurowa łazienka to trend ponadczasowy. Niezależnie od zmieniającej się mody, cały czas rozwiązanie to cieszy się dużą popularnością. Nie bez powodu na rynku mamy ogromny wybór płytek naśladujących ten szlachetny kamień a architekci cały czas zaskakują coraz to nowymi pomysłami na aranżację z powierzchnią marmuru w roli głównej. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej projektowi modeko.studio, w którym – pomimo że dominantą jest dość surowy materiał, całość prezentuje się domowo i przytulnie. Taki efekt zasługujemy beżowej ceramice marki HushLab.

 

design: modeko.studio
design: modeko.studio

 

Marmurowa łazienka z akcentami w stylu boho

Marmur jest dosyć zimny w odbiorze. To dlatego bardzo często jest łączony z drewnem. W tym przypadku jednak, architekt Paweł Łęczycki postawił na mniej oczywiste rozwiązanie. Postanowił zagrać ciepłą barwą, na dodatek wprowadzoną do projektu w niestandardowy sposób. Umywalki i miska wc wykończone piaskowym beżem wprowadzają do wnętrza wakacyjny klimat, co dodatkowo podkreśla dywanik w stylu boho.

 

W projekcie marmurowej łazienki są wykorzystane umywalki Soul 60 w kolorze Sand Matt polskiej marki HushLab. W tym samym wykończeniu architekt dobrał miskę wc.

 

Nowoczesny charakter łazienki podkreślają czarne dodatki w postaci armatury z linii Siena Black od HushLab a także inne motywy dekoracyjne, jak np. obudowa kabiny prysznicowej czy minimalistyczne oprawy natynkowe. Czerń pojawia się również na ramie okazałego lustra zastosowanego w strefie umywalkowej, którego dodatkowym zadaniem jest optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia.

Ten projekt marmurowej łazienki udowadnia, że warto myśleć nieszablonowo. Nowinka jaką jest kolorowa ceramika zupełnie odmieniła charakter aranżacji, natomiast czarna armatura to ukłon w stronę nowoczesności. Ten niezwykły mix przełożył się na powstanie nietuzinkowej przestrzeni, która doskonale oddaje osobowość inwestorów.

 

design: modeko.studio
design: modeko.studio

 

Produkty marki HushLab są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home.

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >>

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków