Inspirowane światłem. Wyjątkowe aranżacje z oprawami SternLight
Zdjęcie: Migdał Studio

Inspirowane światłem. Wyjątkowe aranżacje z oprawami SternLight

Wśród szerokiego wyboru opcji oświetleniowych, oprawy SternLight wyróżniają się swoją niezwykłą estetyką i nieograniczonymi możliwościami, jakie oferują. Te innowacyjne oprawy nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale również stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza. Bez względu na styl czy charakter wnętrza, oprawy SternLight oferują niezliczone możliwości, które pozwalają wyrazić kreatywność i dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb. We flagowym showroomie Internity Home, znajdującym się na Duchnickiej 3 w Warszawie, można podziwiać efektowne i wyjątkowe kompozycje świetlne, prezentowane w różnorodnych przestrzeniach, takich jak łazienki, kuchnie i salony.

SternLight – światło, które inspiruje

aranżacje z oprawami SternLight
Zdjęcie: Migdał Studio

Filary światła

Już w początkowym stadium pracy nad wnętrzem, pojawia się kluczowy aspekt każdej przestrzeni, czyli światło. Tutaj pomocne może okazać się wsparcie zespołu projektantów działu oświetlenia Internity Home. Opierają oni każdy projekt oświetlenia na pięciu, podstawowych zasadach: minimalizacji efektu olśnienia, jakości, komforcie, unikaniu efektu ukrytego migotania oraz personalizacji rozwiązań. Filary te dają mocną bazę, która zapewnia użytkownikom przebywanie w pomieszczeniu z komfortowym, kojącym i prawie niezauważalnym światłem.

aranżacje z oprawami SternLight
Zdjęcie: Migdał Studio
Zdjęcie: Migdał Studio

Inspirowane światłem aranżacje na ekspozycji Internity Home zainteresują każdego, kto poszukuje unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Oprawy SternLight wyróżniają się nowoczesnym designem oraz zaawansowanymi funkcjonalnościami, umożliwiającymi precyzyjne skierowanie światła i dostosowanie go do konkretnych potrzeb. Co więcej oprawy SternLight są w pełni kompatybilne z aplikacją CASAMBI, co pozwala sterować oświetleniem, jego barwą i natężeniem, dzięki czemu można tworzyć scenariusze świetlne.

Możliwości sterowania oświetleniem SternLight poprzez aplikacje CASAMBI oraz to jak stosować rozwiązanie podczas pracy nad projektem wnętrza, mozna zobaczyć w atelier Internity Home.

aranżacje z oprawami SternLight

aranżacje z oprawami SternLight

Precyzyjne i funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe

Oprawy techniczne SternLight są doskonałe do punktowego oświetlenia, podkreślania ważnych elementów wystroju czy wyeksponowania dekoracyjnych detali w pomieszczeniu. Oferują również możliwość regulacji natężenia światła, kierunku padania światła i innych parametrów, dzięki czemu można dostosować oświetlenie do konkretnych sytuacji i preferencji.

Zdjęcie: Migdał Studio

Aranżacje z oprawami SternLight – elegancja i praktyczność

Oprawy stołowe Lampiris to nie tylko praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, ale również element, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Ich prostota i elegancja sprawiają, że są doskonałym uzupełnieniem aranżacji i pomagają tworzyć harmonijną atmosferę. Bez względu na to, czy potrzebujesz lampki do czytania, stworzenia przytulnego nastroju czy podkreślenia ważnych elementów wystroju, oprawy stołowe.

Lampiris – bezprzewodowa seria opraw od SternLight

Zdjęcie: Migdał Studio
Zdjęcie: Migdał Studio

aranżacje z oprawami SternLight

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków