120 metrowe mieszkanie w przedwojennej willi w gdańskim Wrzeszczu | Design: JT Grupa | IH - Internity Home

120 metrowe mieszkanie w przedwojennej willi w gdańskim Wrzeszczu | Design: JT Grupa

 

Mieszkanie znajduje się w przedwojennej willi we Wrzeszczu, skrywa ona swoją długą historię oraz tajemnice. 120 metrowe wnętrze zostało urządzone w jasnych barwach od beżu po złamaną biel. Łagodność barw przełamuje wyspa w kuchenna w oszałamiającym burgundowym kolorze, przy której ustawiono trzy drewniane hokery. Niepowtarzalnego uroku całemu wnętrzu dodaje również dębowy parkiet ułożony w jodełkę, który perfekcyjnie łączy się ze zjawiskowymi płytkami ułożonymi w części kuchennej, Architekci z pracowni JT Grupa mieli za zadanie stworzyć komfortową przestrzeń do życia dla rodziny.

 

Nadmorska przedwojenna willa

Modernistycznie mieszkanie w nadmorskiej willi ma czyste linie, otwarty plan. Duże i wysokie okna, dzięki którym można cieszyć się dużą ilością światła i widokami. Wystrój jest tu elegancki, a większość mebli drewnianych została wykonana na zamówienie. Urządzone mieszkanie jest funkcjonalne i proste, lecz nie pozbawione dekoracyjnych elementów jak np. oryginalne sztukaterie. Mieszkanie w tej kamienicy jest przestrzenią wyrafinowaną i dyskretną podkreślającą formę, funkcję i prostotę. Grafika jest tu obecna, ale abstrakcyjna i minimalistyczna. Przestrzeń sama w sobie pod względem architektonicznym wzbudza ogromną ciekawość. To jedno z tych wnętrz, które zapada na długo w pamięci. 

 

Kuchnia | Design: JT Grupa

Łukowe okna i nietuzinkowa komoda

Przytulny salon z łukowymi oknami zachęca do odpoczynku i spędzania wspólnych chwil z rodziną. Znalazły tu swoje miejsce wygodna sofa, dwa fotele, które zostały otulone miękkimi tkaninami w kolorze beży. Na szczególną uwagę zasługuje nietuzinkowy mebel, granatowa komoda na nóżkach.

Jungla w sypialni

Aranżacja sypialni pozwala na całkowity relaks właścicieli domu. Dzięki tapecie oraz zjawiskowemu zielonemu sufitowi udało się uzyskać namiastkę jungli. W sypialni znajduję się duże łóżko oraz oryginalna komoda zaprojektowana przez architektów z JT Grupy. Kasetonowe fronty ramkowe zostały polakierowane trzema kolorami: beżowym, pudrowym różem i w odcieniu gliny. Podstawa została wykonana z drewna dębowego, bejcowanego na odcień głębokiego brązu, a blat jest z marmuru nero marquina.

Łazienka w paryskim stylu

Niezwykły design tego wnętrza sprawia że może śmiało spełniać ono rolę pokoju kąpielowego. To połączenie elegancji, szyku i klasyki. Wygodna komfortowa wanna pozwala na długie i przyjemne kąpiele. W łazience nie zabrakło również strefy prysznicowej. Ogromne wrażenie wywołuje strefa umywalkowa, która znajduję się w wykonanej według projektu zabudowie stolarskiej z dębiny pomalowanej na kolor turkusowej zieleni.

Hol

Hol jest przestrzenią, która często pełni funkcję wizytówki domu lub mieszkania. To tutaj witamy naszych gości i tworzymy pierwsze wrażenie, dlatego warto zadbać o jego wygląd i styl.

Hol w tym mieszkaniu jest niezwykle reprezentacyjny. Każdy najmniejszy detal jest idealnie dopasowany i zachwyca w każdym calu. Aranżacja przemyślana pod względem kolorystyki, oświetlenia, mebli i dekoracji.

 

Pracownia JT Grupa została założona przez Jagodę i Tomasza Ziółkowskich. Zespół tworzony jest przez dyplomowanych architektów, po studiach kierunkowych w zakresie architektury i architektury wnętrz. Twórcy wykonują projekty wnętrz domów oraz apartamentów, a także realizują zlecenia aranżacji przestrzeni publicznych takich jak hotele, biura, restauracje, sklepy, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne.

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków