Mały, tani, ekologiczny i bez pozwolenia na budowę - Modulo House | IH - Internity Home

Mały, tani, ekologiczny i bez pozwolenia na budowę – Modulo House

Mały dom wielkie możliwości

Pomysł zrodził się z potrzeby. Architekt Jacek Krupa zaprojektował dom, który można postawić wszędzie, gdzie nam się spodoba, oczywiście w miarę możliwości. Modulo House jest domem tanim w budowie i eksploatacji. Całkowita powierzchnia użytkowa to: parter 29,5 m2 z antresolą 42,8 m2.

Materiały prasowe Modulo House
Materiały prasowe Modulo House

Jak został zaprojektowany dom?

Dom został tak zaprojektowany, aby miał prostą formę, uniwersalną bryłę o przemyślanej konstrukcji i funkcjonalnym wnętrzu. Konstrukcja oparta jest na technologii szkieletowej i wykonana z drewna. Składa się ze ścian konstrukcyjnych wypełnionych materiałem izolacyjnym i usztywnionych płytą OSB. Najważniejsza jest tu jednak modułowość – dom został zaprojektowany tak, by łatwo można go było z czasem rozbudować o kolejny moduł.

Materiały prasowe Modulo House
Materiały prasowe Modulo House

Urządź z nami swój salon i jadalnię!

Mały dom – duże możliwości

Minimalistyczny dom, w którym komfort mieszkania nie wynika z jego wielkości lecz przytulności. Aranżacja i projekt zostały starannie przemyślane dzięki temu znacząco zredukowano powierzchnię zachowując wszystkie niezbędne elementy i funkcje. To prawda, że niewielka przestrzeń wymaga pewnych kompromisów ale daje też dużo możliwości. Nie ma tu miejsca na rozrzutność, wszystko jest na swoim miejscu i tam gdzie być powinno. To zaleta małych przestrzeni, że jest w nich to co niezbędne. Pomimo niewielkich rozmiarów powierzchnia strefy dziennej jest wbrew pozorom bardzo duża bo aż 22.8 mkw. To przestrzeń zbliżona do tej projektowanej w średniej wielkości domach i bardzo rzadko spotykana w mieszkaniach.

MAŁA ŁAZIENKA W BLOKU MOŻE ZACHWYCAĆ WYGLĄDEM I FUNKCJONALNOŚCIĄ

Dla kogo Modulo House?

Dom jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu. Dom postawić można bardzo szybko bez kredytów wziętych na kilka lat. Dom jest bardzo dobrze izolowany dlatego zapotrzebowanie energetyczne jest niewielkie. Wszystko to sprawia, że Modulo jest domem zarówno tanim w budowie jak i eksploatacji, domem który pomimo swoich niewielkich rozmiarów daje ogromne możliwości, równie dużo korzyści i radości. Koszty energii elektrycznej można zmniejszyć instalując na dachu panele fotowoltaiczne, które produkują energię przez cały rok.

Dane techniczne podstawowego modułu Modulo House

Powierzchnia użytkowa: parter 29,5 m2 z antresolą 42,8 m2
Powierzchnia zabudowy: 35 m2
Minimalne wymiary działki: 13,1 x 13 m (170,3 m2)
Wymiary budynku: 7,1 x 4,9 m
Wysokość budynku: 7,5 m
Kąt nachylenia dachu: 40°
Powierzchnia dachu: 46,1 m

Więcej informacji o małym domu Modulo na www.modulohouse.pl

Materiały prasowe Modulo House

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków