Mieszkanie 55 m2 z soczyście zieloną kuchnią | Proj: M.A.Kolektyw | IH - Internity Home

Mieszkanie 55 m2 z soczyście zieloną kuchnią | Proj: M.A.Kolektyw

Mieszkanie 55 m2 zostało zaaranżowana przez pracownię M.A Kolektyw dla odważnego i kreatywnego małżeństwa. Nietuzinkowe połączenia i rozwiązania bardzo spodobały się parze, która nie lubi monotonii i kalkomanii. Mieszkanie zlokalizowane jest na warszawskim Ursynowie, przy ulicy KEN. Projektantki nie zmieniały praktycznie nic w pierwotnym układzie, oprócz przesunięcia lekko ściany w kuchni. Lokum składa się z kuchni otwartej na salon i jadalnie, przytulnej sypialni oraz stylowej łazienki z prysznicem.

W całym mieszkaniu króluje zieleń i drewno. Architektki postawiły również na sprytny trik umieszczając sporo luster. W ten sposób optycznie powiększyły przestrzeń oraz dodały więcej naturalnego światła. Mieszkanie jest jasne, przestronne i wyjątkowe.

W otulinie zieleni

Najlepszym sposobem na nudę jest wprowadzenie koloru do wnętrza. Tu projektantki postawiły na zdecydowaną zieleń, która wprowadza do każdego wnętrza stylowy podmuch. Zielone dolne szafki kuchni przepięknie się komponują z drewnianymi górnymi. W oknie dla zapewnienia jeszcze bardziej ciepłego odbioru przestrzeni zawisły drewniane żaluzje. Kuchnia perfekcyjnie oświetlona lampami punktowymi technicznymi.

Soczyście zielona kuchnia to ukłon w stronę inwestorki której marzyła się taka zabudowa. Połączona z płytką pinch i fornirem dębowym dała super efekt. Tutaj miałyśmy stosunkowo niski budżet a udało się osiągnąć fajny efekt – mówią architektki z pracowni  M.A.Kolektyw

 

Odrobina boho

 

Kolor zielony działa na nas uspokajająco. Ten kolor w tym wnętrzu zapewnia przytulność, komfort i sprzyjającą atmosferę. Kolor zielony w salonie pojawia się na stylowej sofie Alex od producenta Sits, a w połączeniu z wiklinową lampą, ażurowymi krzesłami oraz ścianą z drewnianych lameli tworzy bardzo ciekawą i spójną kompozycję. Wizytówką domu, jest drewniana podłoga ułożona w jodełkę. Trwała oraz idealnie dopasowana do stylu.

Styl boho wnętrz to modny trend, na który decyduje się coraz więcej osób. Jego wprowadzenie do domu jest kreatywnym procesem. Trzeba postawić na intuicyjne podejście do estetyki, tak jak robili to członkowie cyganerii artystycznej. Należy pamiętać, że styl boho opiera się na naturalności.

Proj: M.A.Kolektyw

Kraina przytulności

Prawdziwą oazę relaksu tworzy sypialnia. W otulinie miękkich tkanin, stonowanych kolorów odpoczywa się tu idealnie. Po środku pokoju stanęło duże komfortowe łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Oczywiście również znalazło się miejsce na pojemną szafę, która pomaga w zachowaniu porządku.

 

Proj: M.A.Kolektyw

Strefa relaksu

Łazienka tworzy spójna kompozycję z resztą mieszkania. Odnajdziemy w niej zieleń, drewno oraz eleganckie złote akcenty. Komfortowa strefa prysznicowa z odpływem liniowym to znakomite rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach. Pralka i suszarka zostatała ukryta w bardzo obszernej szafie w łazience. Na ścianę wybrano zieloną płytkę cegiełkę z kolekcji Marazzi Lume, a na podłogę wybrano szarą Pinch.

Projekt: Proj: M.A.Kolektyw

Zdjęcia: Celestyna Krół

Stylizacja: Eliza Mrozińska

M.A. Kolektyw tworzą dwie niezwykle charyzmatyczne dziewczyny uzupełniające się temperamentem oraz wiedzą. Ta mieszanka wybuchowa zaowocowała stworzeniem biura projektowego gotowego na każde wyzwania! W swojej ofercie mają kilka wariantów współpracy dostosowanych do kieszeni każdego inwestora. Pracują na terenie całej Polski. Prowadzą kompleksowe remonty współpracując z zaufanymi wykonawcami.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Katarzyna Jasińska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków