Minimalizm zainspirowany przez naturę | Lumè design studio | IH - Internity Home

Minimalizm zainspirowany przez naturę | Lumè design studio

Karolina Michałkiewicz-Kasina, właścicielka autorskiej pracowni Lumè Design Studio, znana jest z zamiłowania do minimalistycznych wnętrz. Jednak w swoich projektach, zawsze przemyca przytulność i poczucie bezpieczeństwa – dwie fundamentalne cechy, które definiują to, co rozumiemy pod pojęciem „dom”. Najnowszy projekt Lumè Design Studio doskonale oddaje te wartości. Architektka współpracująca z krakowskim oddziałem Internity Home, po raz kolejny wykorzystała flagowe produkty z selekcji marki, a profesjonalnego wsparcia materiałowego, udzielił zespół handlowy z IH Kraków.

Crème de la crème złamanej bieli, rozpływającej się po wnętrzu

mieszkanie dla pary
Proj.: Lumè design studio | Karolina Michalkiewicz-Kasina

Nostalgia w rytmach natury

Biała baza, wprowadzająca do wnętrza spokój i równowagę, stanowi fundament projektu. Jednak została wzbogacona o ciepłe i naturalne tekstury drewna, subtelne odcienie zieleni i promienne akcenty żółci, które współtworzą przestrzeń, gdzie można czerpać radość z codziennego życia. Architektka wykorzystała w projekcie starannie wyselekcjonowane produkty z portfolio Internity Home. Winylowe podłogi ze wzorem jodełki od Charme Parquet, idealnie nawiązują do tekstury drewna, zachowując przy tym wyjątkową odporność na czynniki mechaniczne. Oświetlenie magnetyczne ARCHLINES, przełamuje jednolitą bazę kolorystyczną i nawiązuje do innych czarnych elementów, które znalazły się w projekcie. Natomiast tapety od One Wall Design, idealnie oddają inspiracje naturą.

mieszkanie dla pary
Proj.: Lumè design studio | Karolina Michalkiewicz-Kasina

Idealne dla pary

Projekt mieszkania, powstał z myślą o potrzebach młodej pary. Stanowi doskonały przykład harmonii stylu minimalistycznego i przytulnej wygody. 65-metrowe wnętrze oferuje idealne połączenie komfortu oraz estetyki – jest dokładnie przemyślane i dostosowane do codzienności przyszłych mieszkańców. Minimalistyczne inspiracje są widoczne w całym wnętrzu: począwszy od rozmieszczenia pomieszczeń, aż po staranne wyselekcjonowane produkty i subtelne akcenty kolorystyczne. Tutaj przejrzystość i funkcjonalność łączą się z przytulnością i estetyką, tworząc idealne otoczenie do rozpoczęcia nowego rozdziału życia razem.

mieszkanie dla pary
Proj.: Lumè design studio | Karolina Michalkiewicz-Kasina

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11