Tapety Arte Samal | IH - Internity Home

Tapety Arte Samal

Samal to wyspa na Filipinach, która znana jest ze zbiorów najpiękniejszych muszli capiz. Te przypominające ostrygi muszle są barwione, wycinane i inkrustowane. Capiz to produkt naturalny, dlatego każda skorupa jest wyjątkowa i różni się kolorem oraz strukturą. Kolekcja oklein ściennych jest wyjątkowa, ekskluzywna i artystyczna. Ponadto kolory masy perłowej zmieniają się w zależności od gry światła, tworząc zaskakujący i ciągle zmieniający się efekt. Każda okleina ścienna Samal posiada geometryczny wzór stworzony z muszli capiz na podkładzie z flizeliny. Nie nadają się do długotrwałego kontaktu z wodą, dlatego nie powinno się ich układać w bezpośrednim kontakcie z wodą. Natomiast okleiny te są piękną, niezwykle elegancką propozycją do salonów, sypialni, biur czy przedpokojów. 

Camber

TAPETY ARTE SAMAL
TAPETY ARTE SAMAL

Cubic

Prisma

Zapraszamy do wysłuchania podcastu. Rozmowy z Karolem Gruszką, specjalistą od tapet, wykładzin i podłóg winylowych w Internity Home.
Karol opowiada o możliwościach zastosowania tapet w łazience. To ostatnio jedno z częstszych pytań kierowanych przez klientów i architektów wnętrz. 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków