Sprytne produkty dostępne w naszych salonach odmienią Wasze wnętrza - część I | IH - Internity Home

Sprytne produkty dostępne w naszych salonach odmienią Wasze wnętrza – część I

Nasze podejście do aranżacji wnętrz uległo istotnym zmianom. Jeszcze do niedawana, urządzając mieszkanie kierowaliśmy się głównie tym, by było ono praktyczne. Obecnie chcemy, by było skrojone na miarę, idealnie dopasowane do nas i nie tylko zaspokajało nasze oczekiwania pod względem funkcjonalności, ale również odzwierciedlało naszą osobowość.

 

CZY PROJEKTOWANIE NASZYCH WNĘTRZ ZMIENI SIĘ PO PANDEMII?

 

Proj: mode:lina
Proj: mode:lina

Lubimy bawić się aranżacją wnętrz, czerpiemy przyjemność z procesu kształtowania wyglądu naszych domów. Mieszamy style, eksperymentujemy. Stale poszukujemy i staramy się zagospodarować sobie przestrzeń, która oprócz walorów estetycznych będzie także funkcjonalna i ułatwi nam życie. Zwracamy uwagę na jakość wybieranych przez nas produktów.  Stawiamy na jakość, gdyż wiemy, iż inwestycja w droższe produkty zapewni nam mniej problemów.  

 

PRZYJMIJ PROSTSZY STYL ŻYCIA – LIFE-HACKING

 

Ceramika Hushlab w projekcie NOKODESIGN
Ceramika Hushlab w projekcie NOKODESIGN

Wybieramy produkty świadomie, oprócz ładnego wyglądu muszą mieć również pozytywny wpływ na środowisko, korzystamy z produktów z recyklingu. Innowacyjne technologie zmniejszające zużycie energii i wody pozwalają nam na co dzień w domowych warunkach zatroszczyć się o naszą planetę. Wybieramy również produkty z rodzimego rynku wnętrzarskiego. 

Przedstawimy Wam kilka sprytnych rozwiązań, które pomogą Wam w aranżacji wnętrz, a produkty są trwałe, sprytne i ekologiczne.

projekt by Whitecastle.pl. foto Tom Kur

 

Szybka w ułożeniu, trwała i nowoczesna podłoga winylowa

Panele winylowe są materiałem, który od niedawna jest z powodzeniem stosowanym we wnętrzach. Posiadają niezliczone wzory, kolory i oprócz drewna odwzorowują: beton, kamień, metal, łupek, metal czy szlachetny marmur. Panele są wykonane z materiału SPC (stone plastic composite) i wyróżnia je wyjątkowa trwałość na różne czynniki. 

Panele winylowe to bardzo dobry wybór do mieszkania w bloku. Dlaczego? Ponieważ wykazują o wiele lepsze właściwości w zakresie izolacji akustycznej. Podczas chodzenia po podłodze – nawet w butach – nie ma charakterystycznego efektu stukania. 

Panele winylowe od Charme Parquet ułożysz sam w jedne dzień. LUXURY VINYL Charme Parquet to produkt uniwersalny, który nadaje się zarówno do klejenia, jak i układania pływająco. Dzięki zintegrowanemu podkładowi, nie trzeba już dokupować specjalnej maty, jaka wymagana jest przy innych produktach tego typu.

LUXURY VINYL Charme Parquet
LUXURY VINYL Charme Parquet
Projekt mieszkania NUBO

Meble modułowe rozkładane

Meble rozkładane to świetny pomysł na aranżację i zwiększenie funkcjonalności małego mieszkania. Małe mieszkanie niekoniecznie musi oznaczać zagraconej przestrzeni o kiepskiej funkcjonalności. Bardzo pomocne w tego typu aranżacjach są rozkładane meble, które na co dzień nie zajmują wiele miejsca, ale jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca pozwalają na jego szybkie zdobycie
 
 

LUKAS SITS sofa z funkcją spania
LUKAS SITS sofa z funkcją spania
LUKAS SITS sofa z funkcją spania

Pufa rozkładana Cushions zaskakujący model mebla od Nobonobo.  Niewielki mebel jest rozwiązaniem typu 2w1. Sprytny system rozkładania ergonomicznego stelaża i wygodny materac piankowy zamieniają pufę w łóżko. Dzięki temu model doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach jako dodatkowe miejsce do spania. Natomiast złożona pufa zapewnia ten sam komfort użytkowania co sofa z linii Cushions. Zaprojektowana z myślą do nowoczesnych funkcjonalnych wnętrz. 

nobonobo puf z funkcją spania

Campeggi to marka mebli, która dostosowuje swoje produkty do tempa zmieniającego się współczesnego świata. Swoją ofertę kieruję do często zmieniającej się przestrzeni, są mobilne i wytrzymałe, a przy tym niezwykle kreatywne i zabawne. 

 

 

Sofy modułowe

Dowolnie układane elementy i indywidualny styl aranżacji zapewnią sofy modułowe dostępne w Internity Home.

Sofy modułowe to dobry wybór mebli do salonów zarówno urządzonych w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. Modułowe sofy to idealne rozwiązanie dla kreatywnych osób, które lubią zmieniać swoje mieszkanie, wygląd salonu oraz elementy wyposażenia wnętrz. 
 
Sofy modułowe Nobonobo
Sofy modułowe Nobonobo

ARCHLINES to liniowy system oświetleniowy, za pomocą którego możesz zbudować dowolną nowoczesną konstrukcję świetlną. Jest całkowicie mobilny i elastyczny, w pełni zaspokoi Twoje potrzeby w niebanalnym projekcie wnętrza. 

Co wyróżnia system? Montaż profilu jest łatwy, nie potrzebujesz żadnych narzędzi do zainstalowania opraw, możesz obyć się bez pomocy fachowca. Oświetlenie możesz zamontować na suficie lub pionowo na ścianie.  „Sprytność” tego produktu polega na tym, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienie światła, jest również sterowany za pomocą aplikacji z telefonu. 
 
 
Archlines
Archlines

Więcej ciekawych pomysłów i rozwiązań możecie poznać na miejscu w naszych salonach: Warszawa, Kraków i Łódź. Zapraszamy do kontaktu z nami, jak również z architektami, którzy pomogą Wam w wykreowaniu najpiękniejszego wnętrza. 

Nie masz pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie? Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Barbara Kędzierska

  Specjalista // Meble
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Iwona Karwowska

  Specjalista //Oświetlenie
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków