Nowości sierpnia w Internity Home | Przegląd produktów

Nowości sierpnia w Internity Home | Przegląd produktów

Wraz z końcem miesiąca, czas na podsumowanie najciekawszych produktów, które w sierpniu wzbogaciły portfolio Internity Home. Wśród nich znalazło się wyposażenie łazienkowe oraz bardzo interesująca seria grzejników. Sprawdźmy wyselekcjonowaną przez brand menagerów ofertę, najwyższej jakości designu. 

Werona by IH Selection – innowacyjny brodzik z konglomeratu 

Sierpniowe nowości zainaugurował brodzik Werona pod szyldem IH Selection. Ultracienka i konglomeratowa płyta, powstała w wyniku połączenia pokruszonego marmuru z żywicami poliestrowymi. Materiał ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Jest odporny na różnego rodzaju zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie. Ponadto wyróżnia go spora wytrzymałość na uszkodzenia, właściwości antypoślizgowe, a także odporność na promieniowanie UV. Werona może zostać spersonalizowana tak, by idealnie wpisać się w styl i wielkość łazienki. Brodzik dostępny jest w pięciu kolorach, inspirowanych naturalnymi kamieniami. Do wyboru jest również szeroka skala rozmiarów oraz formatów. Oferta obejmuje płyty kwadratowe, prostokątne, a także zaoblone. Poza standardowymi rozmiarami istnieje opcja docięcia brodzika, pod wymiar. Produkt można zobaczyć w salonie Internity Home, na Duchnickiej 3 w Warszawie. 

>> Dowiedź się więcej o produkcie!

nowości Internity Home

Wanna wolnostojąca przyścienna by IH Selection

Porfolio produktów pod szyldem IH Selection, powiększyło się o model przyścienny wanny wolnostojącej. Wykonana z konglomeratu marmurowego, czyli mineralnego marmuru jest wyjątkowo odporna na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Wannę wyróżnia elegancka forma, owalny kształt i niewielkie gabaryty (164×83 cm). Model sprawdzi się w małych pomieszczeniach, stanowiąc kompromis pomiędzy stylem, a funkcjonalnością jaką gwarantują wanny do zabudowy. 

>> Dowiedź się więcej o produkcie

nowości Internity Home

Kolekcja stylizowanych grzejników z serii Belle Epoque od Cinier

Seria żeliwnych grzejników marki Cinier, przeznaczona jest dla miłośników wnętrz z historią. Inspirowane przełomem XIX i XX wieku stanowią wyjątkowe obiekty o historyzującym designie. Ich estetyka i kunsztowne wykonanie nawiązuje do okresu Belle Epoque oraz stylu wiktoriańskiego. Modele żeberkowe posiadają dekoracyjne, floralne ornamenty oraz występują w szerokiej gamie wykończeń: złota, miedzi, patynie, bieli, szarości, czerni, a także, na specjale zamówienie, wybranym kolorze RAL. Te niezwykłe modele dodatkowo uzupełniają termostaty o finezyjnych formach. W kolekcji znalazły się, również grzejniki z rurek, przeznaczone do wieszania ręczników. Produkowane w Anglii, także dostępne są w szerokiej gamie wykończeń.

>> Dowiedź się więcej o produkcie

nowości Internity Home

Złota armatura IH Selection by Steinberg

Baterie umywalkowe, prysznicowe i bidetowe o wykończeniu szczotkowanego złota, wzbogaciły portfolio produktowe pod szyldem IH Selection. Armaturę produkuje niemiecka marka Steinberg, która od 15 lat obecna jest na rynku wyposażenia łazienkowego. Jednak prezentowana seria, dostępna jest na wyłączność, jedynie w salonach z grupy Internity Home. Znajdziemy wśród niej niezwykle eleganckie baterie o nowoczesnym designie, a jednocześnie prostej formie. Cechy te pozwolą zaaranżować armaturę w łazience o dowolnym stylu. Natomiast szczotkowana powierzchnia i ciekawy odcień złota, sprawi, że staną się prawdziwą biżuterią salonu kąpielowego.

>> Dowiedź się więcej o produkcie

nowości Internity Home

Armatura Gessi Anello – urok i wyrafinowanie w łazience

Włoska marka Gessi, zaprezentowała armaturę łazienkową Anello, inspirowaną nowoczesną, świadomą własnej wartości kobietą. Seria symbolizuje urok, moc, wdzięk i zmysłowość. Baterie zaprojektowano tak, by pasowała do każdego stylu wnętrz. Anello w języku włoskim znaczy pierścień i to właśnie ten element stanowi motyw przewodni produktów z serii. Prosta linia baterii ozdobiona charakterystycznym minimalistycznym pierścieniem, łączy tradycje z nowoczesnością i jest dostępna w szerokiej gamie 13 kolorów. Dzięki armaturze Anello, łazienka staje się intymnym schronieniem, w którym na nowo możemy odkryć przyjemność z codziennych rytuałów.

>> Dowiedź się więcej o produkcie

nowości Internity Home

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków