Energetyzująca moc kolorów | Łazienka z żółtą umywalką | IH - Internity Home

Energetyzująca moc kolorów | Łazienka z żółtą umywalką

Ten projekt jest wyjątkowy pod każdym względem, tak jak jego przyszły użytkownik. Pracownia Mona Amer zaprojektowała tę łazienkę dla nastolatka, natomiast zrealizowała w łódzkim oddziale Internity Home. W aranżacji znajdziemy flagowe produkty z naszej oferty, takie jak umywalka Slim 40 polskiej marki HushLab, oświetlenie magnetyczne od SternLight, armaturę Gessi oraz robiące zawrotną karierę płytki wielkoformatowe. Wybrane materiały, a przede wszystkim ich kolory, sprawiają że wnętrze jest nietuzinkowe oraz na długo zapada w pamięć.

 

proj.: Mona Amer
proj.: Mona Amer

 

Szara łazienka inna niż wszystkie

Kolorem dominującym jest ponadczasowa szarość zastosowana w formie płytek wielkoformatowych z delikatną żyłką. W tym samym wykończeniu są minimalistyczne drzwi, które dzięki swojej niestandardowej wysokości optycznie podwyższają pomieszczenie. Nieodłącznym towarzyszem szarości jest czerń pojawiająca się w detalach, takich jak metalowe okucia, oświetlenie główne czy klamki i uchwyty.

 

Dość chłodne w odbiorze materiały mogą ogrzać się w cieple drewnianej zabudowy wydzielającej strefę wc i umywalkową. To tu architektka wygospodarowała niezbędne miejsce do przechowywania.

 

szaro - granatowa łazienki z elementami żółtego
proj. Mona Amer

 

Kolorowa ceramika łazienkowa

Jednak elementem determinującym nietuzinkowy wygląd łazienki jest kolorowa ceramika polskiej marki HushLab. Połączenie granatowych akcentów z żółtym sprawia, że wnętrze emanuje dobrą energią i tym samym nastraja pozytywnie.

Słoneczna barwa pojawia się w formie umywalki nablatowej w połysku oraz idealnie dobranej armatury z kolekcji Origimi w wykończeniu 277 Glossy Ocra. Wnętrze zyskało jeszcze przytulniejszy i bardziej kameralny charakter dzięki obecności długiej, mięsistej i gęsto marszczonej zasłony.

 

proj.: Mona Amer
proj.: Mona Amer

 

Strefę umywalkową wyróżnia nie tylko żółta umywalka, ale też płytka wielkoformowa z artystycznym wzorem nadającym wnętrzu miękkości. Natomiast podświetlenie led pozwala lepiej wybrzmieć materiałom oraz tworzy przyjemną atmosferę.

Dopełnieniem umywalki jest grantowa miska wc HushLab korespondująca z zabudową podumywalkową i akcentami tego koloru na płytkach i tapecie. Całość prezentuje się nowocześnie i z pazurem a jednocześnie panuje tu przyjemna domowa atmosfera.

 

projekt łazienki
proj.: Mona Amer

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Wybrzeże

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków