Efektowne wnętrze w kamienicy – zamów aranżację!

Przestrzeń, w której historia spotyka się z przyszłością

Kamienice skrywają w sobie urokliwe wnętrza, czego przykładem może być to mieszkanie. Lokal charakteryzuje się wysokimi sufitami, dużym metrażem, również detalami architektonicznymi sprzed lat. Piękne podwójne okna oraz duże i widne, ustawne pokoje to zalety tego wnętrza. Te smaczki zdecydowały o niezwykłym potencjale, jaki drzemie w tym pomieszczeniu, który odpowiednio został wykorzystany i dał naprawdę wysmakowane efekty. Choć mieszkania w kamienicy mają też swoje wady, to jednak jest coraz większe zainteresowanie takimi wnętrzami. Dziś przedstawimy Wam apartament, który został zaaranżowany całkowicie od nowa. Właściciele marzyli o ponadczasowym, eleganckim i luksusowym wnętrzu.

Efektowne wnętrze w kamienicy | Projekt Internity Home

Klasyka zawsze w modzie 

Po przekroczeniu progu mieszkania staje się jasnym, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Biel i łagodne szarości ścian oraz sufitów uzupełnia sztukateria. Na podłodze nie mogło zabraknąć drewnianego parkietu. Kolor drewnianej podłogi stanowi piękną bazę dla jasnych elementów wyposażenia. We wnętrzach zaproponowano tkaniny oraz dodatki w subtelnych jasnych odcieniach i welurach. Przestrzeń została ozdobiona złotymi elementami, jak lampy, ramy luster, czy stoliki kawowe. 

Efektowne wnętrze w kamienicy | Projekt Internity Home

Łazienka masters 

Salon kąpielowy to prawdziwy majstersztyk aranżacyjny. Luksusowa przestrzeń została wyposażona w najwyższej jakości materiały. Na podłodze i ścianie biały delikatny marmur z kolekcji Grande Look Calacatta Extra w rozmiarze 160 x 320. W strefie prysznicowej czarna wielkoformatowa płyta również z kolekcji Marazzi Grande Marble Look Elegant Black. Oczywiście nie mogło zabraknąć złotych elementów, biżuterii łazienkowej, takiej jak baterie łazienkowe Hushlab, złote ramy luster, czy oświetlenie. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest wydzielenie stref kolorami, czyli w strefie prysznicowej położono czarne płytki marmurowe, a umywalkowej białe. Wnętrze jest całkowicie spójne z resztą mieszkania.

 

Efektowne wnętrze w kamienicy | Projekt Internity Home

Niewątpliwą zaletą mieszkania w kamienicy jest jej lokalizacja. Jeśli lubisz życie miejskie, mieszkanie w kamienicy jest idealne dla Ciebie. Do nas przyjdź się urządzić! Całe wyposażenie mieszkania pochodzi z salonu Internity Home.

W sprawie projektu prosimy o kontakt:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Składowa 22, Kraków