Klasyka nigdy nie wychodzi z mody - ponadczasowe wnętrza pracowni Interiorsy
Projekt: Interiorsy

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody – ponadczasowe wnętrza pracowni Interiorsy

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Z roku na rok ewoluuje, nabierając dyskretnego charakteru. Najlepszym na to przykładem jest projekt wnętrza spod kreski pracowni Interiorsy, która sięgając po klasyczne inspiracje, stworzyła owiane nutą luksusu ponadczasowe wnętrze. Marta Iglewska i Radosław Wójcik doskonale odnajdują się w różnych stylach aranżacyjnych. Zawsze podążając za potrzebami swoich klientów, tworzą wnętrza, które w pełni odzwierciedlają indywidualne potrzeby inwestorów, ich pasje i styl życia.

klasyka we wnętrzach
Projekt: Interiorsy

Klasyka we wnętrzach  – elegancja w każdym detalu

W tym przypadku właściciele, lubiący luksus i ponadczasowe aranżacje, postawili na klasykę. Architekci z pracowni Interiorsy nadali jej zupełnie nowe oblicze, sięgając po inspiracje stylem modern classic, tworząc wnętrza eleganckie, pełne aranżacyjnych smaczków, w których szyk i styl wyznaczają rytm. Kolorem dominującym we wnętrzach jest ponadczasowa i uniwersalna biel. Dodaje ona przestrzeni czystości, budując ład i harmonię. Wnosi też nutę nowoczesności, nadając klasycznym akcentom zupełnie nowy ton. W połączeniu z jasnymi szarościami tworzy neutralne tło dla naturalnych materiałów, które architekci z pracowni Interiorsy niezwykle sobie cenią.

Projekt: Interiorsy

Przewrotna odsłona klasyki na 48m2 | Proj.: KOiKO Design

Inspiracje naturą

Natura jest dla nas jedną z największych inspiracji. Obserwując otaczający świat przyrody, możemy czerpać z niego wszystko, co najlepsze. Organiczne formy, kształty, struktury pozwalają nadać wnętrzom indywidualnego charakteru. My jednak najchętniej sięgamy po naturalne materiały. Są one niezwykle plastyczne, dzięki czemu za ich pomocą możemy zbudować odpowiedni nastrój i wpisać w określony styl. Ponadto zawsze wprowadzają do wnętrz szczyptę luksusu i sporą dawkę elegancji.

– architekci Marta Iglewska i Radosław Wójcik

klasyka we wnętrzach
Projekt: Interiorsy

Architekci, pragnąc podkreślić wytworny charakter wnętrz, sięgnęli po kamień i drewno. Kamienne okładziny subtelnie przewijają się przez całą aranżację, efektownie zdobiąc fragmenty ścian i wyznaczając strefy funkcjonalne. Marmur oscylujący w palecie brązów wyznacza strefę TV, zaś biały podkreśla otwarty charakter strefy dziennej. Drewno stało się bazą dla całego projektu, o czym świadczy ułożona we francuską jodełkę podłoga, spajając aranżację i zapowiadając jej klasyczny wystrój.

Francuska swoboda z włoskim charakterem | Panele Charme Parquet

Projekt: Interiorsy

Kuchnia pełna smaku

W części kuchennej króluje klasyczna zabudowa kuchenna. Utrzymana w bieli, z typowymi ramiakami i szprosami w przeszkleniach, prezentuje się bardzo wytwornie, jednak nie dominuje nad wnętrzem. Całą uwagę przyciąga tu wyspa, obła w kształcie, wykończona w kolorze głębokiej czerni, potęgująca elegancję przestrzeni do gotowania. Bordowe hokery wykończone aksamitem oraz złote detale, subtelnie wkomponowane w całą aranżację, dopełniają luksusowy charakter wnętrza.

Projekt: Interiorsy

Jadalnia i salon – spójna elegancja

W części jadalnianej uwagę przyciąga dekoracyjny żyrandol. Architekci zdecydowali się na mniej zdobne, ale ciekawe w formie meble, co podkreśla urok żyrandola. Owalny stół oraz obłe kształty designerskich krzeseł wnoszą nutę nowoczesności. Tuż przy jadalni zaaranżowana została część wypoczynkowa, wyraźnie wydzielona za pomocą układu mebli oraz kolorystyki. Utrzymana w ciemnej tonacji, podkreśla reprezentacyjny charakter miejsca, sprzyjając funkcji relaksacyjnej.

 

klasyka we wnętrzach
Projekt: Interiorsy

Preludium wnętrza – przedpokój, który zachwyca

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków