Kolor navy blue we wnętrzach | proj. ZEN Interiors

Jeśli choć trochę interesujecie się trendami, na pewno zdarzyło Wam się słyszeć o barwie navy blue. Kolor, który w rzeczy samej jest ciemnym granatem ostatnimi czasy podbija świat wnętrz. Pierwotnie kojarzymy go przede wszystkim ze stylem marynistycznym, jednakże współczesne aranżacje architektów udowadniają, że sprawdza się niemalże w każdym stylu i rodzaju wnętrza. Dobrym przykładem jest projekt zaprezentowany w dzisiejszym wpisie, za którym stoi biuro architektoniczne ZEN Interiors.

 

proj. ZEN Interiors

proj. ZEN Interiors

 

Navy blue na topie

Navy blue to niezwykle głęboka barwa, która wprowadza do wnętrz elegancki i nastrojowy klimat. Doskonały łączy się z bielą, pudrowym różem, pomarańczowym, a także butelkową zielenią. Dobrym zabiegiem jest zestawienie go również ze złotem, marmurem i rzecz jasna – drewnem.

Ciekawą inspirację stanowi projekt ZEN Interiors. Tutaj zdecydowanie ta barwa gra pierwsze skrzypce. Tło dla niej stanowi szarość, biel, drewno oraz chrom. Dopełnieniem całości jest obecna tu gra różnymi fakturami. To sprawia, że projekt jest jeszcze ciekawszy w odbiorze.

 

Zobacz modne połączenia we wnętrzach >>

 

Kolor navy blue we wnętrzu

Kolor navy blue we wnętrzu | proj. ZEN Interiors