LOOKBOOK INTERNITY HOME 2023 | IH - Internity Home
Showroom Internity Home; fot.: Migdał Studio

LOOKBOOK INTERNITY HOME 2023

 

Marka Internity Home jest obecna na rynku wyposażenia wnętrz od ponad 30 lat. Od samego początku naszej działalności, przybliżamy niepowtarzalny design i pomagamy tworzyć ponadczasowe przestrzenie. Chcąc odzwierciedlić nasze aspiracje w kontekście kreowania ekskluzywnych wnętrz, stworzyliśmy flagowy showroom Internity Home w Warszawie, który mieści się w samym sercu artystycznego i postindustrialnego Żoliborza. Pod adresem Duchnicka 3, znajdziecie Państwo tętniące życiem miejsce, skupiające najlepsze światowe marki. Właśnie tutaj, każdego dnia, realizujemy marzenia naszych klientów o idealnym wnętrzu.

 

Zdjęcia: Migdał Studio

Internity Home – twój dom zaczyna się tutaj!

Niniejszym lookbookiem, pragniemy przybliżyć nasze holistyczne podejście do projektowania oraz zaprosić do podróży przez różne przestrzenie i style, dla których piękno, ponadczasowość i najwyższa jakość stanowią wspólny mianownik. Jednocześnie, chcemy dzielić się naszą pasją do designu i tworzenia niepowtarzalnych projektów.

Barwny lejtmotyw

Głównym założeniem aranżacyjnym działu miękkiego było stworzenie ponadczasowej bazy, która pokazuje potencjał produktów z portfolio Internity Home. Wykorzystanie tapet najlepszych włoskich marek, delikatnych zasłon, subtelnie wydzielających przestrzenie oraz miękkich dywanów, pozwoliło na wykreowanie zapraszającej atmosfery. Styl mebli to połączenie klasyki z nutą retro, którą doskonale odzwierciedlają organiczne sylwetki kanap i stolików. Ciekawym kolorystycznym akcentem, przewijającym się przez całą ekspozycję, jest ceglasty pomarańcz.

Zdjęcia aranżacyjne w Showroomie Internity Home zostały wykonane przez doświadczony duet fotografów wnętrz z Migdał Studio, którzy dzięki swojej wrażliwości na detale uchwycili istotę naszego stylu projektowego.

Świat tekstur i struktur

Haptyczność materiałów prezentowanych na ekspozycji, zachęca do testowania ich nie tylko za sprawą zmysłu wzroku, ale przede wszystkim dotyku. Wybrane przez projektantki działu miękkiego tkaniny obiciowe, zasłony oraz tapety, wręcz zapraszają do dotykania przyjemnych faktur, zatopieniu się w miękkich kanapach i fotelach, a przede wszystkim wyobrażenia sobie, jak dane meble czy materiały będą prezentować się w naszym wnętrzu.

Zaskakujące akcenty

Podczas, gdy baza materiałowa pozostaje neutralna, zabawa rozgrywa się w warstwie dodatków. Właśnie one przykuwają wzrok, odwiedzających showroom gości, architektów i projektantów. Zespół działu miękkiego, postanowił wprowadzić do ekspozycji intrygujące motywy w kolorze błękitu. Zaczynając od autorskiego dywanu o nieregularnym, organicznym obrysie, przez kultowy model lampki Louis Poulsen w wersji mini, przez ikonę designu PH5, po kolumnę stołu włoskiej marki Pianca – błękit zaprasza do eksplorowania zakamarków showroomu.

Showroom Internity Home; fot.: Migdał Studio

 

 STREFA LIVING

Najnowszą częścią przestrzeni ekspozycyjnej Internity Home jest strefa Living. Znajduje się tu kompletna propozycja aranżacji przestrzeni mieszkalnej – od salonu, przez kuchnię z jadalnią po łazienkową strefę SPA. Ta część showroomu powstała przy współpracy z hiszpańską fabryką płytek Living Ceramics i jest w pełni poświęcona produktom oraz rozwiązaniom oferowanym przez tę markę.

Siła doświadczania

Internity Home oraz Living Ceramics połączyła pasja do unikalnych i praktycznych rozwiązań oraz produktów dostosowanych do wymagań klientów, a przy tym wpisujących się w obecne trendy. Aranżacja przestrzeni Living odzwierciedla idee, stojące za powstaniem marki, czyli doświadczanie. Główną rolę grają tutaj materiały, a dokładnie ich tekstury, których obraz dąży do odzwierciedlania naturalnego pierwowzoru. Nastrojowa i elegancka strefa Living pobudza zmysł dotyku. Zaprasza do badania tekstur, zrelaksowania się w strefach miękkich czy wspólnej rozmowy przy stole, którego blat został wykonany ze starego drewna.

 


 

Odwiedź salony Internity Home w całej Polsce

Internity Home Warszawa

ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa
+48 22 550 56 50
duchnicka@internity.pl

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 lok. 208
01-796 Warszawa
+48 502 057 365
bartycka@internity.pl

Internity Home Łódź

ul. Wróblewskiego 19a
93-578 Łódź
42 280 78 96
lodz@internity.pl

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11
30-535 Kraków
513 106 762
krakow@internity.pl

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47
Kraków
12 350 61 52
wzorcownia@prodesigne.com

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice
+48 519 066 375
katowice@internity.pl

Internity Home Białystok

ul. Gen. S. Maczka 52
15-697 Białystok
+48 509 669 616
bialystok@internity.pl

Internity Home Wrocław

ul. Na Ostatnim Groszu 3
54-207 Wrocław
+571 677 388
wroclaw@internity.pl

Internity Home Olsztyn

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 19 lokal U5
10-088 Olsztyn
+48 531 041 865
amioduszewski@internity.pl