Płytki cementowe Dal Bianco od Bisazza, czyli piękno w czystej postaci

Włoskie płytki cementowe Dal Bianco od Bisazza, czyli piękno w czystej postaci

Płytki już dawno wyszły z roli smętnej posadzki, która może i jest trwała oraz łatwa w utrzymani w czystości, ale nie powala na kolana. Światowi producenci, wśród których pionierami są Hiszpanie i Włosi, cały czas oferują przepiękne rozwiązania projektowe. Przykładem takiego działania jest włoski producent płytek Bisazza. Choć pewnie większość kojarzy tę manufakturę głównie z artystycznymi mozaikami, kolekcją Dal Bianco udowadnia, że równie dużo ma do powiedzenia w dziedzinie płytek cementowych, które w wyjątkowy sposób zdobią podłogi, ściany i całe wnętrza.

 

Dal Bianco, czyli wzór na udane wnętrze

Kolekcja Dal Bianco składa się z wzorzystych płytek bazowych: tradycyjnych kwadratów i szalenie modnych heksagonów. Rozmiar tych pierwszych to 20×20, natomiast płytki heksagonalne występują w formacie 20×23. Dzięki ich matowej powierzchni są nie tylko piękne, ale też praktyczne. Matowe wykończenie sugeruje również nawiązanie do tradycyjnych marokańskich płytek.

Płytki Bisazza są wykonywane ręcznie. To sprawia, że możemy mieć pewność najwyższej jakości, która przekłada się na długowieczność. Pamiętajmy o tym, że starannie wykonane przedmioty codziennego użytku zazwyczaj pięknie się starzeją. Jest to więc na pewno międzypokoleniowe i ponadczasowe rozwiązanie. Praca „hand made” to również gwarancja unikatowości produktów. Za ich designem stoi Carlos Dal Biaco.

 

Płytki Dal Bianco marki Bisazza możesz kupić i zobaczyć na ekspozycji w showroomach z Grupy Internity Home. Kliknij tutaj, żeby sprawdzić nasze adresy >>

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków