Piękne i kreatywne tapety Wall Art | IH - Internity Home

Piękne i kreatywne tapety Wall Art

Twórcy tapet Wall Art są przekonani, że poprawa świata wokół nas jest możliwa tylko poprzez zaangażowanie, pracę i brak obojętności ludzi. Jako kreatywny zespół, mają trzy główne cele, które stanowią podstawę swojej działalności:

 1. Piękno
 2. Profesjonalizm
 3. Pomoc

Główny nacisk kładą na piękno, które otacza nasz świat, a ich celem jest przeniesienie go do wnętrz klientów. Praca polega na przybliżaniu kultury, sztuki, oraz piękna przyrody, dostosowując je do różnorodnych potrzeb naszych inwestorów. To jest dla nas bardzo istotne.

W osiągnięciu pierwszego celu, profesjonalizmu, przywiązują ogromną wagę. To oznacza, że dbają o profesjonalne podejście w zakresie projektowania, obsługi klientów, współpracy z partnerami, produkcji oraz obsługi posprzedażowej. Zespół dąży do zapewnienia profesjonalizmu we wszystkich aspektach pracy, aby jakość i produkt końcowy stanowiły wyraz odpowiedzialności za wykonywane dzieła.

Działając w duchu piękna i profesjonalizmu, jesteśmy w stanie zaangażować się w pracę i pomoc osobom potrzebującym. Wierzymy głęboko, że każdy może przyczynić się do uczynienia świata lepszym miejscem. Kluczowe jest to, aby nie pozostawać obojętnym i zacząć dostrzegać obszary, w których jako firma i jako ludzie tworzący tę firmę, możemy pomóc innym.

Wall Art to firma z ośmioletnim doświadczeniem na rynku. Oferta obejmuje ponad 600 unikalnych wzorów, które czerpią inspirację z dzieł sztuki lub są ręcznie rysowane. Specjalizują się w projektowaniu i produkcji ekologicznych, spersonalizowanych tapet na zamówienie, oferując różnorodność sześciu różnych podkładów do wyboru. Zapraszamy do Internity Home!

 

 

 

Chcesz urządzić i zaprojektować swoje mieszkanie? Koniecznie skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Katarzyna Położniak

  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków