Naturalne piękno uchwycone w kolekcji płytek Lagom Terratinta | IH - Internity Home

Naturalne piękno uchwycone w kolekcji płytek Lagom Terratinta

Lagom, to skandynawski sposób na znalezienie złotego środka – umiejętność określenia, ile wystarczy nam do szczęścia i  kiedy powiedzieć „dość”. To po prostu szwedzki sposób na szczęśliwe życie.

Właściwa ilość jest najlepsza

Żyjemy w epoce, w której ciągle jesteśmy związani z pracą. Często zapominamy, że mamy swoje prywatne życie. Jakie jest rozwiązanie? Musimy zmienić nasz sposób myślenia, zachowań, stylu życia oraz odzyskać właściwą równowagę między pracą a życiem domowym.

Kolekcja Lagom od Terratinta Ceramiche w pełni wpisuje się w tę filozofię, traktując naturalne piękno kamienia w jego czystej postaci. Pokazując dokładnie jakim jest bez żadnych dodatkowych domieszek, ozdób. Mieszkanie lagom ma być wygodne i przytulne, ale bez zbędnego przepychu.

Zgodnie z filozofią lagom nadmiar dodatków tworzy wrażenie przeładowania przestrzeni i zaburza harmonię wnętrza. Mieszkanie w tym stylu ma być ostoją spokoju i równowagi, a  żeby to osiągnąć, należy zrezygnować z krzykliwych dodatków, mocnych kolorów czy nadmiernej ilości sprzętów.

W kolekcji płytek mamy dostępne 4 serie w naturalnych, spokojnych kolorach.

 

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków