Płytki w kwiaty - Stylebook | IH - Internity Home

Płytki w kwiaty – Stylebook

Kwiaty ważny akcent w aranżacji

Aranżacje łazienek na 2021 rok są niezwykle odważne nie tylko ze względu na zastosowanie mocnych kolorów. Akcentem, który nadaje wnętrzu charakteru i przyciąga wzrok, są także płytki w przepiękne wzory kwiatowe.

Jakie płytki wybrać? Jak przemycić do wnętrza płytki z motywem kwiatowym, aby nie przywodziły one na myśl nudnych i sztampowych wnętrz? Oto najpiękniejsze przykładowe kolekcje płytek w kwiaty, które możesz zobaczyć w naszych salonach. 

Kolory 

Do głosu dochodzą kolory. Monochromatyczne płytki coraz częściej są zastępowane intensywnymi kolorami, które warto mieszać i zestawiać ze sobą. Takie połączenia wprowadzają do wnętrza powiew świeżości i oryginalność. 

Wnętrza w stylu klasycznym, romantycznym, czy nowoczesnym

Bez względu na ogólny charakter, możemy dopełnić aranżację płytkami na ścianę z motywem kwiatowym. Zasada jest tylko jedna – trzeba znać umiar! Klasycznej aranżacji płytki z motywem kwiatowym nadadzą odrobiny romantyzmu. Do nowoczesnej i stylowego wnętrza ściany z płytkami w kwiaty wprowadzą powiew świeżości i nadadzą całości wrażenia lekkości. Kolor, wzór, forma ornamentu na kafelkach – to wszystko decyduje o ostatecznym wystroju. 

 

Czarno-biały akcent

Płytki w kwiaty to nie tylko w intensywnych kolorach. Nasza ulubiona kolekcja płytek od producenta Ornamenta seria Tangle to niezwykle kreatywna i ponadczasowa kompozycja wzorów. Na pewno Wasze wnętrze nie będzie nudne!

płytkiornamenta fior

Piękne płytki Ornamenta - wszystkie kolekcje dostępne w naszych salonach

Jakie płytki w kwiaty wybrać, aby nie „przygniotły” one aranżacji?

Płytki z motywem kwiatowym są połączeniem dwóch trendów, które królują w aranżacji wnętrz ostatnimi czasy. Oczywiste nawiązanie do natury i lekko romantycznej elegancji – właśnie taki efekt osiągniemy stawiając na florystyczne akcenty we wnętrzu. Dekoracyjne kafelki na ścianie są zazwyczaj łączone w wielkoformatowe obrazy, powstające po połączeniu ze sobą kilku płytek. Konfiguracja – w zależności od modelu kafelek – dowolna.

Niezawodne tropiki 

Płytki w tropikalne motywy udowadniają, iż czas ich nie przemija. Od wielu sezonów królują we wnętrzach i wciąż są poszukiwanym dekoracyjnym elementem. 

Płytki 41zero42
Płytki 41zero42

Wielkoformatowa natura

Płytki w kwiaty to również wielkie formaty. Płytki wielkoformatowe wspaniale sprawdzają się w przestrzeniach publicznych, jak również w prywatnych: łazience, czy sypialni a nawet w salonie. 

 

WOW Design 

Płytki SECOND SKIN od Wow Design to dzięki nim stworzysz ciekawą i z charakterem aranżację.

Wow Design SECOND SKIN
Wow Design SECOND SKIN
Wow Design SECOND SKIN
Wow Design SECOND SKIN

 

MARZYSZ O FUNKCJONALNYM, NAJPIĘKNIEJSZYM WNĘTRZU? PRZYJDŹ DO NAS SIĘ URZĄDZIĆ: WARSZAWA, KRAKÓW I ŁÓDŹ!

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków