27 metrowa kawalerka nad Motławą | Polymetric Studio | IH - Internity Home

27 metrowa kawalerka nad Motławą | Polymetric Studio

Niewielkie lokum 27 metrowe zlokalizowane w Gdańsku nad samą Motławą w sąsiedztwie Głównego Miasta, skrywa optymistyczne i funkcjonalne wnętrze. Projekt aranżacji mieszkania na wynajem krótkoterminowy został powierzony pracowni Polymetric Studio. Architekt Ksenia Polyakova czerpiąc inspirację z własnych doświadczeń, zaprojektowała wnętrze odpowiadające na potrzeby miłośników podróży. 

Pomimo niewielkiego metrażu udało się wydzielić wyraźnie strefy.  Wygospodarowano również miejsce do przechowywania. Duża, pojemna zabudowa z przesuwnymi drzwiami, stanowi „ukryte” wejście do łazienki. Głównym założeniem estetycznym było stworzenie miejsca, które kojąco zadziała na zmysły, pozwoli wyciszyć się po intensywnym dniu a o poranku naładuje pozytywna energią do działania. 

Mini kuchnia mega efekt

Mini kuchnia w kojących odcieniach szałwii oraz zieleni z mosiężnymi gałkami tworzy piękny obraz niewielkiego wnętrza. Przestrzeń zachwyca swoją jasnością i pięknie dobranymi kolorami. Złote kinkiety oświetlają blat roboczy, nad którym położone zostały minimalistyczne lecz przyciągające oko płytki w połysku o nieregularnym kształcie. Ciekawie odbijają promienie słoneczne i dodają przestrzenności wnętrzu. 

POLYMETRIC STUDIO

Sprytnie schowane łóżko

W sypialni znajduje się pełnowymiarowe łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, szafki nocne, lampy zwieszane oraz telewizor na ściance z przepierzeniem. Ciekawym akcentem aranżacyjnym jest szara lamperia w całym mieszkaniu. Obecnie lamperie to bardzo modny motyw we wnętrzach, spotykany nie tylko w korytarzach i pokojach dziecięcych ale także sypialniach, kuchniach i salonach. 

POLYMETRIC STUDIO

Ukryte wejście do łazienki

 

Wejście do łazienki stanowi duża, pojemna zabudowa z przesuwnymi drzwiami – dzięki temu wnętrze nie zmniejszyło się optycznie, a zyskało sporą przestrzeń do przechowywania.  W niespełna 5m2 łazience znajduję się  jeszcze pralka i komfortowy prysznic walk-in. Na ścianie w łazience w strefie umywalkowej jaki i prysznicowej położono pionowo zielono-oliwkowe płytki cegiełki. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków