Płytki cegiełki z kolekcji IH Selection - nowe spojrzenie na ścianę

Płytki cegiełki z kolekcji IH Selection – nowe spojrzenie na ścianę

Autorski wybór płytek pod szyldem IH Selection został powiększony o kolejną wyjątkową serię. Tym razem do kolekcji tworzonej przez brand managerów i handlowców Internity Home, a także zaprzyjaźnionych  z firmą architektów, trafiły piękne płytki cegiełki. Ceramika w modnym formacie i sześciu starannie dobranych kolorach, urozmaiciła portfolio ofertowe IH Selection. Propozycja obejmuje pastelowe odcienie różu i szarości, klasyczną biel oraz elegancką butelkową zieleń. Idealnie dobrany rozmiar 7,5×30 cm, pozwala stworzyć oryginalną dekorację ścienną, w zależności od tego czy wybierzemy układ wertykalny, przesunięty czy w jodełkę.

Nowa kolekcja IH Selection – odpowiedź na trendy w architekturze

Płytki cegiełki
Pastelowa subtelność cegiełek IH Selection.

Ściana, która zachwyca

Cegiełki IH Selection pozwalają stworzyć wyjątkową ścianę dzięki różnorodności tonacji oraz błyszczącej lub matowej powierzchni. Szara wersja kolorystyczna posiada różnorodność tonacji na poziomie V4, co umożliwia wykreowanie niepowtarzalnego wzoru. Podobnie jest w przypadku różowej płytki, występującej w macie. Tutaj tonacja V3, również pozwala na zabawę spectrum odcieni. Głęboka butelkowa zieleń płytek o błyszczącej powierzchni, zachwyci zwolenników eleganckich salonów kąpielowych. Natomiast dla fanów klasyki mamy białe cegiełki w wersji matowej lub błyszczącej. 

Płytki cegiełki
Cegiełka IH SELECTION A678439 w kolorze butelkowej zieleni.
Różnorodność tonacji daje efekt niepowtarzalności powierzchni. | Płytka IH SELECTION A680782

Płytki cegiełki – wybór idealny

Płytki w typie cegiełki pozwolą optycznie wydzielić strefę mokrą w łazience, przepięknie urozmaicą ścianę z umywalką, ale będą też dobrym wyborem do kuchni, jako pokrycie ściany nad blatem roboczym. Warto też podkreślić, że starannie dobrana kolorystyka jest kompatybilna z kolorową ceramiką marki Hushlab. Armatura tego brandu, również będzie świetnie prezentować się na tle cegiełek IH Selection. Wszystkie wzory dostępne są w showroomach z grupy Internity Home i można zobaczyć je w naszych salonach.

Płytki cegiełki
Propozycja dla fanów klasycznej elegancji.
Płytki cegiełki
Płytki IH Selection są kompatybilne z ceramiką i armaturą HushLab.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków